- streszczenia odcinków

Polska 2012
 • Lena Bielecka pracuje jako niania. Podczas gdy pracodawczyni, Maria, spędza czas z kochankiem w sypialni, nagle zjawia się jej mąż. Maria prosi Lenę o niecodzienną przysługę.

 • Dagna Małysiak zatrudnia nową asystentkę - Annę. Dziewczyna świetnie sobie radzi z obowiązkami, ale zaczyna zbytnio naśladować szefową. Istnieje podejrzenie, że Anna może mieć zaburzenia psychiczne.

 • Józef Solny ma bardzo skromną emeryturę. Staruszek wpada na pomysł, by pisać listy do rodzin osób, które niedawno zmarły, i prosić o zwrot rzekomo pożyczonych pieniędzy.

 • Rafał Rajzer jest policjantem, ale nie odnosi sukcesów w walce z przestępczością. Koleżanka poleca mu wizytę u wróżki. Dzięki pomocy Izabelli Rafał przyczynia się do spektakularnych zatrzymań.

 • Kamil i Janina Jankowscy od trzech lat są małżeństwem. Starają się o dziecko. Ponieważ Janina do tej pory nie zaszła w ciążę, mąż nalega, aby poddała się badaniu ginekologicznemu.

 • Adam i Joanna wydawali się szczęśliwą parą. W dniu ślubu narzeczona ucieka sprzed ołtarza. Okazuje się, że niedawno kogoś poznała i zamierza ułożyć sobie z nim życie. Adam postanawia się zemścić.

 • Po wakacjach Paweł wraca do akademika. W łóżku zastaje nieznaną mu dziewczynę, która twierdzi, że są parą. Po pewnym czasie chłopak zakochuje się w Oldze. Gdy wkrótce oświadcza się jej, ona znika.

 • Renata jest prezesem firmy. Kiedy rozpoczyna poszukiwania asystentki, w jej życiu pojawia się Marek Wroński, którego postanawia zatrudnić. Pomiędzy szefową a podwładnym szybko rodzi się romans.

 • Weronika Klimas, czterdziestoletnia kucharka w gminnym przedszkolu, otrzymuje wezwanie do zapłacenia zaległego podatku dochodowego w wysokości 3500zł. Kobieta składa odwołanie.

 • Karol i Agnieszka Ławscy razem z nastoletnimi dziećmi - Jackiem i Agat ą tworzą szczęśliwą rodzinę. Niczego im nie brakuje, mają ładny dom. Praca Karola zaspokaja materialne potrzeby rodziny. Pewnego dnia Karol zauważa jednak, że w domu giną pieniądze. Jego pierwsze podejrzenie pada na gosposię. Jednak wkrótce Karol musi uznać, że ta kobieta jest niewinna. Natomiast duże sumy nadal znikają! Zaczyna on więc podejrzewać syna i również okazuje się, że to fałszywy trop. Następnie Karol - bez zgody żony - montuje w domu system kamer, żeby w końcu złapać osobę, która dopuszcza się tej kradzieży. I jest szczerze zaskoczony, gdy na ekranie komputera widzi, kto kradnie pieniądze w jego domu... Gdy prawda wychodzi na jaw, Karol jest zażenowany i zbulwersowany. Czy jego rodzina przetrwa ten wstrząs?

 • Marek jest taksówkarzem. Ma złamane serce, bo narzeczona zostawiła go dwa tygodnie przed ślubem dla zamożnego i znacznie starszego mężczyzny. Za namową przyjaciela wyjeżdża na Wyspy Kanaryjskie, żeby ukoić skołatane nerwy. Poznaje tam Zuzię, w której zakochuje się od pierwszego wejrzenia i ze wzajemnością. Niestety, Zuzia jest mężatk ą. Nie jest szczęśliwa z mężem, bo ten poniża ją na każdym kroku. Zuzia z Markiem zbliżają się do siebie i spędzają razem noc. Tuż po tym Zuzia znika. Marek próbuje ją odnaleźć, ale bezskutecznie. Nie zna nawet jej nazwiska, o numerze telefonu nie wspominając. M ężczyzna wraca do Polski i wciąż nie może o zapomnieć o swojej wakacyjnej miłości. Czy to możliwe, by ci dwoje jeszcze kiedyś spotkali się?

 • Karol Wojdanowicz, związany z Katarzyną Popowicz, prowadzi podwójne życie - jego drugą wybranką jest Joanna Szczepaniak. Nie mogąc zdecydować się na jedną, proponuje obu kobietom wspólne mieszkanie.

 • Historia chorego człowieka, któremu został miesiąc życia. Jego żona pragnie, by ostatnie dni spędzili razem w szalony sposób. Sprzedają cały majątek i wyjeżdżają na Wyspy Kanaryjskie.

Nowsze Starsze

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Nieprawdopodobne, a jednak... w telewizji

ZwińRozwiń

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×