Niesforne aniołki

Little Angels, Wielka Brytania 2005

Psycholog Tanya Byron wskazuje mamie 4-letniego chłopca i jej rodzicom, jakie błędy popełniają w wychowywaniu malca. Pomaga im zmienić zachowanie chłopca.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Niesforne aniołki w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

4-letni Keanu Carrera, wychowywany przez samotną matkę, 28-letnią Tamarę, żyje w przekonaniu, że cały świat kręci się wokół niego. Jest apodyktyczny, agresywny, zawsze stawia na swoim. Mama i dziadkowie we wszystkim mu ustępują, a chłopiec wyrasta na małego tyrana, nad którym nikt nie jest w stanie sprawować kontroli. Boi się go jego własny dziadek, cierpiący na chorobę Parkinsona, którego chłopiec lekceważy i obrzuca wyzwiskami. Psycholog Tanya Byron wskazuje Tamarze i jej rodzicom, jakie błędy popełniają i pomaga zmienić zachowanie chłopca.

4-letni Keanu Carrera, wychowywany przez samotną matkę, 28-letnią Tamarę, żyje w przekonaniu, że wokół niego kręci się cały świat. Jest apodyktyczny, agresywny, zawsze stawia na swoim. Mama i dziadkowie we wszystkim mu ustępują, a chłopiec wyrasta na małego tyrana, nad którym nikt nie jest w stanie sprawować kontroli. Chłopca boi się jego własny dziadek, cierpiący na chorobę Parkinsona, którego chłopiec lekceważy i obrzuca brzydkimi słowami. Psycholog Tanya Byron wskazuje Tamarze i jej rodzicom, jakie błędy popełniają i pomaga zmienić zachowanie chłopca, wytępić jego nieprawidłowe reakcje.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×