Niezniszczalni

The Indestructibles, USA 2011

Niezniszczalni w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Andreas Gutzeit Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Czworo śmiałków, którym niestraszny ból i cierpienie, podda się niebywałym eksperymentom, by przekonywać się, jakie są granice wytrzymałości ludzkiego ciała i jak daleko można posunąć się w eksploatacji organizmu. Naukowcy wytłumaczą, dlaczego ludzkie ciało zachowuje się w pewnych warunkach w określony sposób. W pierwszym odcinku Doc zgłębia tajemnice siły grawitacji, a Petri hoduje grzybicę na stopach. Ponadto mistrz sztuk walki wschodu, który potrafi zabić człowieka jednym uderzeniem.

W "Niezniszczalnych" zobaczymy czworo nieustraszonych śmiałków, którzy własne ciała poddają niesamowitym, dziwacznym i pozornie nieracjonalnym eksperymentom. A wszystko po to, aby odkryć mechanizmy rządzące najwspanialszą maszyną, jaka kiedykolwiek została stworzona na Ziemi - ludzkim ciałem. "Niezniszczalni" to skrzyżowanie kultowego programu "Jackass" z produkcjami Morgana Superlocka, autora kontrowersyjnego filmu dokumentalnego "Super Size Me". Grupa śmiałków o niezwykłym apetycie na wypróbowywanie wszystkiego, co świat ma do zaoferowania, podda się ekscentrycznym, szalonym doświadczeniom. Oni gotowi są na wszystko! Poddadzą swoje ciała każdej niesamowitej próbie. Nie straszne im cierpienia i ból. Na oczach milionów widzów będą przekonywać się, jakie są ograniczenia ludzkiego ciała, i jak daleko można posunąć się w eksploatacji organizmu? Wszystko to oczywiście w imię Nauki. Nasi zwariowani specjaliści, używając technologii godnej CSI (ang. Crime Scene Investigation - skrót CSI odnosi się do pracy zespołów zaawansowanych technologicznie amerykańskich laboratoriów kryminalistycznych), wytłumaczą także widzom w naukowy sposób, dlaczego nasze ciała zachowują się w różnych warunkach - w określony sposób. Przeprowadzą naukowe analizy eksperymentów i doniesień o dziwnych przypadkach z całego świata. Spróbują odkryć tajemnicę reguł rządzących gospodarką ludzkiego organizmu oraz dokonają niebywałych wyczynów, by sprawdzić granice wytrzymałości? Członkowie tego zgranego zespołu spotkają się także z najbardziej z niesamowitymi i cudacznymi ludźmi z całego świata. Nieustraszona czwórka eksperymentatorów to: Doc Damage - twardziel w stylu Clinta Eastwooda. Data Girl - olśniewająca i jak dotąd nieustraszona kobieta badająca funkcje ludzkiego organizmu Bliźniacy Petri - twórcy autorskiego, niepowtarzalnego show, w którym sami stali się \'obiektami' doświadczeń i testów.

Komentarze

Skomentuj
 • obcy32@...

  Totalna tandeta szkoda czasu na oglądanie

  29.09.2014 19:01
 • Rawcu (gość)

  To taki lekki, przesadzony film o dziadkach, którzy są nie do zabicia. Jak ktoś lubi takie filmy, a może raczej lubi tych kinowych twardzieli toobejrzy ten film mając cały czas banana na twarzy, bo widać, że nakręcili ten film (podobnie jak 2 częśc) żeby się posmiać z samych siebie. :)

  09.09.2013 20:04
 • oRLY? (gość)

  Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, że film jest wyprodukowany przez owych dżentelmenów dla zabawy :) Nikt ich nie zatrudniał... Oni się dogadali :)

  09.09.2013 17:02
 • obcy32@...

  obsada film niezła ale sam film to strata czasu równie dobrze mozna ogladac M jakGÓWNO

  10.09.2012 21:48
 • obcy32@...

  obsada film niezła ale sam film to strata czasu równie dobrze mozna ogladac M jak...

  Edytowany przez moderatora: 2012-09-11 07:24

  10.09.2012 21:48
 • Kris6565 (gość)

  Ostatnie role gwiazd holywoodu,dziadki najemnicy. he he hehe.Lepiej już się wyspać.

  10.09.2012 20:43
 • Syniu (gość)

  Film jest OK. Jeśli ktoś lubi tego typu kino, to na pewno oglądał większość filmów z tymi aktorami, więc wszyscy razem na jednym występie też powinni się podobać. Pozdrawiam

  10.09.2012 19:50
 • aaaaaaaaaa (gość)

  Film słabiutki, szkoda czasu

  10.09.2012 17:34
 • GrubyLolo (gość)

  Tekst Stalone'a że Arnold startuje na prezydenta - pierwsza klasa :D Pamiętam jak w kinie cała sala się z tego lała xD

  10.09.2012 12:07
 • ... (gość)

  Obsada niby pierwsza liga ale sam fil głowy nie urywa 6/10

  25.12.2011 10:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×