Niezwykłe przypadki pediatryczne

Embarrassing Kids Bodies, 0

Lekarze z kliniki muszą opanować epidemię wszawicy. Pomocy potrzebują również dzieci z zaburzeniami odżywiania i nietolerancją pokarmową.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Niezwykłe przypadki pediatryczne w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Serial dokumentalny poświęcony uciążliwym i często wstydliwym schorzeniom dotykającym dzieci. W kolejnych odcinkach zobaczymy m.in. miesięczne maluchy ze zdeformowanymi głowami i dysplazją bioder oraz 12-latki przeżywające koszmar łysienia i widocznych znamion. Lekarze pod kierunkiem dr. Christiana Jessena dokonają analizy poszczególnych chorób, próbując uspokoić rodziców i dzieci.

"Niezwykłe przypadki pediatryczne" to seria programów poświęcona uciążliwym i często wstydliwym schorzeniom dotykającym dzieci. W kolejnych odcinkach zobaczymy m.in. miesięczne maluchy ze zdeformowanymi głowami i dysplazją bioder oraz 12-latki przeżywające koszmar łysienia i widocznych znamion. Lekarze pod kierunkiem dr. Christiana Jessena dokonają analizy poszczególnych chorób, próbując uspokoić rodziców i dzieci. Nie zabraknie również porad w tak prozaicznych sprawach jak wszawica, alergie, brodawki czy zatwardzenie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×