Nigel Marven przedstawia: surykatka

Nigel Marven Specials, Wielka Brytania 2002

Nigel Marven pokazuje z bliska życie surykatek. Te urocze stworzenia są bardzo nieufne wobec ludzi. Nigelowi udaje się zdobyć ich zaufanie, zaprzyjaźnić się z nimi i wejść w ich świat.

 • Gatunek: Serial dokumentalny

Nigel Marven przedstawia: surykatka w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Do życia na pustyni Kalahari trzeba sprytu, odwagi i świetnej kondycji. Surykatki dysponują tymi cechami, a ponadto ściśle współdziałają ze sobą. W niewielkich stadach tych ważących niespełna kilogram zwierzątek obowiązuje zasada: jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Rodzina jest najważniejsza. Każdy osobnik dzielnie walczy, a gdy potrzeba, ginie w jej obronie. Nigel Marven zaprzyjaźnia się ze stadem surykatek i przedstawia niezwykły portret tych stworzeń.

Nigel Marven- po raz pierwszy pokazuje z bliska życie surykatek. Te urocze stworzenia są bardzo nieufne wobec ludzi. Jednak Nigelowi udaje się zdobyć ich zaufanie, zaprzyjaźnić się z nimi i powoli wejść w ich świat. Poznaje mowę, język ciała i nawyki surykatek, dzięki czemu uczestniczy w ich codziennych polowaniach i jest świadkiem fascynujących zachowań tych niewielkich zwierząt.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×