Niszczenie na zlecenie

Shred!, Kanada 2012

Po dewastacji Japonii przez tsunami, załoga SSI Shredding Systems otrzymuje zadanie zbudowania maszyny, która będzie w stanie zetrzeć na miazgę zdruzgotane przez falę miasto od samochodów po domy.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Niszczenie na zlecenie w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Dla niektórych ludzi możliwość sprawiania sobie dziecięcej radości rozbierania różnych przedmiotów na części i niszczenia ich dla zabawy, nie skończyła się z wejściem w dorosły wiek. Dla załogi SSI Shredding Systems to powszednie sprawy, a także źródło niezłego zarobku. Skonstruowano maszynę, która z łatwością jest w stanie zgnieść na miazgę bombowiec, lub w 20 sekund zamienić ciężarówkę w konfetti.

Czy jako dzieci lubiliście rozbierać różne przedmioty na części i po prostu niszczyć je, dla zabawy? Dla niektórych ludzi możliwość sprawiania sobie tej dziecięcej radości wcale nie skończyła się z wejściem w dorosły wiek. Wyobraźcie sobie maszynę, która z łatwością jest w stanie zgnieść na miazgę bombowiec, albo w 20 sekund zamienić ciężarówkę w konfetti. Dla załogi SSI Shredding Systems to powszednie sprawy, a także źródło całkiem niezłego zarobku!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×