- Odcinek 121 (Sezon 10)

Polska 2019

Multimedia

Streszczenie odcinka

Nieproszony gość irytuje Marcina, ale mecenas stara się tego nie okazywać, po prostu unikając z nim kontaktu. Krzysiek i Marta postanawiają wkroczyć do akcji, dzięki czemu nieoczekiwanie zyskują cały dzień tylko dla siebie. Kostek asystuje Sylwii w nietypowej sprawie rozwodowej i z właściwym sobie brakiem rozwagi próbuje skrócić służbowy dystans, narażając się na ostrą reprymendę Pawła. Tymczasem Karolina i Maria asystują Marcinowi, do którego zgłasza się Kaśka, irlandzka przyjaciółka Krzyśka. Sprawa, z którą przychodzi zmusza Marcina do natychmiastowej interwencji, a obie stażystki umacniają się w swojej niechęci do szefa. Marcin kolejny raz frontalnie atakuje osobę, która próbuje mu pomóc, ale tym razem, dzięki wsparciu Krzyśka i Marty zostaje zmuszony do tego, by wreszcie spojrzeć prawdzie w oczy i skonfrontować się ze swoimi zamrożonymi emocjami. Nieoczekiwanie dochodzi do tego w salonie kosmetycznym Iwonki, do którego trafia również zakochany Andreas, gotowy na wszystko, by zainteresować sobą atrakcyjną wdowę. Serial obyczajowy, komediowy,

 • Czas trwania: 44 minut
 • Gatunek: Serial komediowy

O mnie się nie martw w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • gośc (gość)

  ODCINEK 121

  Nieproszony gość irytuje Marcina, ale mecenas stara się tego nie okazywać, po prostu unikając z nim kontaktu. Krzysiek i Marta postanawiają wkroczyć do akcji, dzięki czemu nieoczekiwanie zyskują cały dzień tylko dla siebie. Kostek asystuje Sylwii w nietypowej sprawie rozwodowej i z właściwym sobie brakiem rozwagi próbuje skrócić służbowy dystans, narażając się na ostrą reprymendę Pawła. Tymczasem Karolina i Maria asystują Marcinowi, do którego zgłasza się Kaśka, irlandzka przyjaciółka Krzyśka. Sprawa, z którą przychodzi, zmusza Marcina do natychmiastowej interwencji, a obie stażystki umacniają się w swojej niechęci do szefa. Marcin kolejny raz frontalnie atakuje osobę, która próbuje mu pomóc, ale tym razem, dzięki wsparciu Krzyśka i Marty zostaje zmuszony do tego, by wreszcie spojrzeć prawdzie w oczy i skonfrontować się ze swoimi zamrożonymi emocjami. Nieoczekiwanie dochodzi do tego w salonie kosmetycznym Iwonki, do którego trafia również zakochany Andreas, gotowy na wszystko, by zainteresować sobą atrakcyjną wdowę.

  03.03.2019 18:02
 • Mona (gość)

  Super że nie ma już Igi

  01.03.2019 22:25
 • Krycha (gość)

  Jedyne co mu pozostało z tej miłości to Zbysiu i dziewczynki. Trudno mu,bo nie może być po stracie żony inaczej,ale wierze,ze jakoś się to ułoży. Zbysiu naprawdę śliczny.

  28.02.2019 23:25
 • GOŚĆ (gość)

  Śliczny ten mały Zbysiu. Widać,że siostrzyczki opiekują się nim. Wreszcie pojawił się uśmiech Kaszuby(pytanie czy to zdjęcie z planu,czy po za planem).

  28.02.2019 17:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×