- Odcinek 122 (Sezon 10)

Polska 2019

Multimedia

Streszczenie odcinka

Sylwia w asyście Kostka staje jako pełnomocnik w sądzie rodzinnym w prostej z pozoru sprawie o zezwolenie na małżeństwo nieletniej, która spodziewa się dziecka. Zgodziła się przyjąć tę sprawę ze względu na swoją matkę. Grażyna z kolei próbuje w ten sposób pomóc swojej córce chrzestnej, której matka, daleka kuzynka Grażyny, nie chce dopuścić do małżeństwa córki z zupełnie irracjonalnych powodów. Tymczasem sprawa, w której Marcin podjął interwencję mimo wątpliwości Kaśki, przyjmuje nieoczekiwany obrót i Marcin jest zmuszony wdać się w bójkę. Również Oliwka bojowo wkracza w nie swoje problemy. Nic dziwnego, że nowa wychowawczyni Oliwki, Anka, z dużym dystansem wita krewkiego ojczyma krewkiej uczennicy. Zwłaszcza że Marcin ma zasadnicze zastrzeżenia do jakości jej przygotowania pedagogicznego. Krzysiek burzy się na wiadomość o tym, że Sylwia chodzi na psychoterapię. Do Sylwii zaczyna docierać, że Paweł może mieć rację. Tymczasem Paweł zaczyna podejrzewać, że ostentacyjnie prawdomówna Maria żyje w kłamstwie, a Maria z rozbawieniem słucha nieustannych dyskusji Kostka i Karoliny na temat mentorów. Sama żyje dużo ciekawszym życiem. Tak przynajmniej uważa. Serial obyczajowy, komediowy,

 • Czas trwania: 44 minut
 • Gatunek: Serial komediowy

O mnie się nie martw w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • A (gość)

  Gość Fakt, trudno będzie zaakceptować, następczynię, zastępczynię Igi, nową partnerkę Marcina. Do tego utrzymać zainteresowanie i samych widzów. To musi być KTOŚ! Moim zdaniem pani Pasternak tego zadania nie spełni. Mnie nie porwała. Zniechęca do oglądania. Liczy się pierwsze wrażenie. Tak jak było z Joanną Kulig, Stefanem Pawłowskim, Marcinem Korczem. Tak jak nie było;) z Moniką czy teraz Marią. Anka Sadowska zdecydowanie nie! Przedszkolanka Zosia tak!

  29.03.2019 16:23
 • GOŚĆ (gość)

  Czekam na ten odcinek i na spotkanie z p nauczycielką. Pierwsze wrażenie bardzo ważne-ciekawe jak ją odbierzemy.

  17.03.2019 12:13
 • K (gość)

  Jest jakby zrozpaczony?

  14.03.2019 13:25
 • Iza (gość)

  Dlaczego Paweł trzyma to zdjęcie S&P?

  14.03.2019 12:30
 • Przecinka (gość)

  Jej, ale Radecki trzyma piękne zdjęcie!! ❤

  14.03.2019 12:17
 • GOŚĆ (gość)

  Lola- to prawda po zakończeniu 9 sezonu i przeciekach miałam serdecznie dosyć tego serialu i tego jak potraktowały scenarzystki fanów I&M. Z ciekawości co sie stanie z Marcinem,Zbyszkiem i dziewczynkami obejrzałam 1 odc 10 sezonu i jak zobaczyłam co dzieje się z Marcinem jak cierpi,jak bardzo się zmienił,jaki śliczny chłopczyk gra Zbysia-no i się stało. Teraz czekam jak kiedyś na kolejne odcinki,przewijam sceny,aby jeszcze raz obejrzeć fantastyczną grę SPawłowskiego i z zaciekawieniem oczekuje na rozmrożonego,uśmiechniętego Marcina. Mam nadzieje,że reżyser dobrze dobierze nową partnerkę Marcinowi,którą zaakceptują widzowie-a coś czuje,że zaakceptować,polubić będzie ciężko,ale zobaczymy. Lola- może doczekamy się tego Rzygania tęczą i szczęścia Marcina.

  13.03.2019 18:33
 • Lola (gość)

  **** obejrzałam ten odcinek. Ja bym po takim krótkim momencie nie oceniała aktorskich umiejętności pani Pasternak. Grała dziennikarkę, to musiała konkretnie może dobitnie mówić, ale prezentuje się nie źle. Zresztą zobaczymy jak to wyjdzie. A w innych filmach czy serialach jej nie widziałam bo nic nie oglądam to nie mam porównania. Czekamy spokojnie na odcinek5. GOŚĆ widzisz ,wydawało się, że będzie koniec świata i koniec z oglądaniem OMSNM A my dalej oglądamy i snujemy plany i domysły jak będzie. Może w końcu Rzygniemy tęczą 😂

  13.03.2019 01:17
 • R (gość)

  Oj Grażynka mina nietęga 😅

  12.03.2019 19:58
 • Lola (gość)

  Obejrzę później i napiszę, dzięki ****.

  12.03.2019 18:25
 • **** (gość)

  Lola- to był 100 odc. Podziel się wrażeniami jak ją odbierasz.

  12.03.2019 14:42
 • Lola (gość)

  **** A który odcinek 8 sezonu to sobie lukne. Miejmy nadzieję, że zaiskrzy. Pewnie na początku, wiadomo najpierw spiecie o Oli a potem jakoś pomału do przodu.

  12.03.2019 14:02
 • **** (gość)

  Lola - nic złego,tylko pomyślałam sobie ,ze przyzwyczajeni byłyśmy do małej Igi i będzie duży kontrast-i tylko tyle. Mnie ona pasuje,zobaczymy jeszcze jak będą razem grali. Ona grała już w OMSNM w 8 sezonie dziennikarkę która przed sądem, zadawała pytania poszkodowanej(wczoraj to obejrzałam). Czekam na ten odc z zaciekawieniem jak przebiegnie ich pierwsze spotkanie.

  12.03.2019 13:55
 • Iza (gość)

  O ile dobrze pamiętam to w ostatnich sezonach Iga była też dużych gabarytów 😜 Anka Sadowska jest przynajmniej wyższa od Igi i przez to proporcjonalna a Iga była malutka i przez to wyglądała fatalnie. Mecenas Kaszuba zdecydowanie lepiej prezentuje się przy pani nauczycielce.

  12.03.2019 11:42
 • Lola (gość)

  Krycha, **** i co w tym za problem, że wysoka?

  12.03.2019 09:42
 • Krycha (gość)

  Zamiana małej Igi ,na wielką Ankę-duży kontrast,zobaczymy w realu jak to będzie.

  11.03.2019 20:24
 • **** (gość)

  Jeśli to następczyni Igi to bardzo wysoka ta Anka,prawie równa z Kaszubą.

  11.03.2019 19:12
 • Odcinek 122 (gość)

  Sylwia w asyście Kostka staje jako pełnomocnik w sądzie rodzinnym w prostej z pozoru sprawie o zezwolenie na małżeństwo nieletniej, która spodziewa się dziecka. Zgodziła się przyjąć tę sprawę ze względu na swoją matkę. Grażyna z kolei próbuje w ten sposób pomóc swojej córce chrzestnej, której matka, daleka kuzynka Grażyny, nie chce dopuścić do małżeństwa córki z zupełnie irracjonalnych powodów. Tymczasem sprawa, w której Marcin podjął interwencję mimo wątpliwości Kaśki, przyjmuje nieoczekiwany obrót i Marcin jest zmuszony wdać się w bójkę. Również Oliwka bojowo wkracza w nie swoje problemy. Nic dziwnego, że nowa wychowawczyni Oliwki, Anka, z dużym dystansem wita krewkiego ojczyma krewkiej uczennicy. Zwłaszcza że Marcin ma zasadnicze zastrzeżenia do jakości jej przygotowania pedagogicznego. Krzysiek burzy się na wiadomość o tym, że Sylwia chodzi na psychoterapię. Do Sylwii zaczyna docierać, że Paweł może mieć rację. Tymczasem Paweł zaczyna podejrzewać, że ostentacyjnie prawdomówna Maria żyje w kłamstwie, a Maria z rozbawieniem słucha nieustannych dyskusji Kostka i Karoliny na temat mentorów. Sama żyje dużo ciekawszym życiem. Tak przynajmniej uważa.

  07.03.2019 17:01

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×