- Odcinek 125 (Sezon 10)

Polska 2019

Multimedia

Streszczenie odcinka

Dramatyczne wydarzenia w szkole angażują Marcina w trudną rodzinną sprawę dotyczącą jednego z uczniów. Anka tym razem już nie ma wątpliwości i wraz z Marcinem staje po właściwej stronie. Jedynie Oliwka nie do końca rozumie zaistniałą sytuację. Tymczasem Kostek, razem z Sylwią, zajmuje się kryminalno - gospodarczo - obyczajowym problemem poważnego biznesmena, nieświadomy, że za chwilę zwali się na niego nowina dużo cięższego kalibru. Paweł z dużym zaskoczeniem ogląda nowe wcielenie swego młodszego brata. Patryk przyjechał do Warszawy w konkretnym celu, do którego realizacji potrzebna mu jest Grażyna, ale zanim to nastąpi, poznaje Karolinę. Dziewczyna wywiera na nim duże wrażenie. Niestety, rudowłosa prawniczka, mocno zaangażowana w problemy Kostka, w ogóle nie dostrzega zainteresowania Patryka. I tylko Maria doskonale się bawi całą sytuacją, nie szczędząc docinków Karolinie i Kostkowi. Serial obyczajowy, komediowy,

 • Czas trwania: 45 minut
 • Gatunek: Serial komediowy

O mnie się nie martw w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • Bbb (gość)

  Niestety nie ma go jeszcze na vod

  16.04.2019 14:19
 • Fajna osoba (gość)

  Ten odcinek jest juz na vod? Bo cos chyba namieszali :/

  15.04.2019 20:27
 • 126 (gość)

  Wczesnym rankiem na progu mieszkania Sylwii i Pawła staje młoda kobieta w sukni ślubnej. Uruchamia to cały ciąg wypadków i na resztę dnia angażuje oboje mecenasów po dwóch stronach konfliktu niedoszłych małżonków. Ku zdumieniu Sylwii, kandydat na pana młodego porusza w Pawle najgłębsze pokłady ironii, krytycyzmu i złośliwości. Tymczasem Marcin martwi się o Helenkę, która od dawna wycofana i milcząca, odmawia pójścia do szkoły, odmawia też wszelkich wyjaśnień w tej sprawie, pewna, że i tym razem Marcin jej nie zrozumie. Marcin nie może poprosić o pomoc Marty ani Krzyśka, ponieważ państwo Małeccy postanowili odwieźć klientce jej świeżo zakupiony samochód, a przy okazji obejrzeć wystawiony na sprzedaż po okazyjnej cenie domek letni nad rzeczką. Na podwarszawskiej drodze Krzysiek dzielnie zatrzymuje niebezpiecznego kierowcę furgonetki. Po przybyciu na miejsce policji okazuje się, że mężczyzna jest zupełnie trzeźwy, ale potrzebuje natychmiastowej pomocy medycznej, podobnie jak reszta uczestników zdarzenia. Przejęta Marta próbuje wciągnąć Marcina w tę sprawę, ale on bardziej przejmuje się Helenką. Kobieca interwencja Marty odnosi połowiczny skutek, ale dzięki temu Marcin dowiaduje się, jak może wesprzeć swoją najstarszą córkę.

  10.04.2019 16:02
 • Bbb (gość)

  Kim jest ten przebieraniec ?

  08.04.2019 14:40
 • Natka (gość)

  Jest i on! ❤❤ Patryk 😍

  08.04.2019 10:56
 • 125 (gość)

  Dramatyczne wydarzenia w szkole angażują Marcina w trudną rodzinną sprawę dotyczącą jednego z uczniów. Anka tym razem już nie ma wątpliwości i wraz z Marcinem staje po właściwej stronie. Jedynie Oliwka nie do końca rozumie zaistniałą sytuację. Tymczasem Kostek, razem z Sylwią, zajmuje się kryminalno - gospodarczo - obyczajowym problemem poważnego biznesmena, nieświadomy, że za chwilę zwali się na niego nowina dużo cięższego kalibru. Paweł z dużym zaskoczeniem ogląda nowe wcielenie swego młodszego brata. Patryk przyjechał do Warszawy w konkretnym celu, do którego realizacji potrzebna mu jest Grażyna, ale zanim to nastąpi, poznaje Karolinę. Dziewczyna wywiera na nim duże wrażenie. Niestety, rudowłosa prawniczka, mocno zaangażowana w problemy Kostka, w ogóle nie dostrzega zainteresowania Patryka. I tylko Maria doskonale się bawi całą sytuacją, nie szczędząc docinków Karolinie i Kostkowi

  04.04.2019 13:26
 • Odcinek 125 (gość)

  Wyszukaj... Zaloguj

  "O mnie się nie martw" sezon 10. odcinek 6. Marcin pomaga nauczycielce Oliwki! Połączy ich coś więcej? [STRESZCZENIE ODCINKA] Joanna Sikorska 30.03.2019 10:49, O mnie się nie martw Marcin zdecyduje się pomóc wychowawczyni Oliwki w bardzo osobistej sprawie. W dodatku kilka godzin później mocno u niej zapunktuje! Połączy ich coś więcej? Sprawdź, co wydarzy się w 6. odcinku 10. sezonu serialu "O mnie się nie martw"!

  Zobacz galerię

  "O mnie się nie martw" sezon 10. odcinek 6. w piątek, 5.04.2019 o godzinie 20:45 w TVP2! - sprawdź program tv Marcin (Stefan Pawłowski) bardzo powoli powraca już do normalnego życia po śmierci ukochanej Igi (Joanna Kulig). Znowu zaczął opiekować się dziewczynkami jak dawniej i dzięki temu poznał wychowawczynię Oliwki (Oliwia Dąbrowska), Ankę (Dominika Pasternak) , która być może zagości w jego życiu na dłużej...

  Marcin wdaje się w bójkę! Wychowawczyni Oliwki jest zainteresowana Marcinem? Zobacz więcej

  W 6. odcinku 10. sezonu "O mnie się nie martw" w radiu spiker ogłasza, że cały świat obchodzi Dzień Trudnej Miłości, a właśnie tego dnia Kostek (Mateusz Bieryt) i Karolina (Karolina Bacia) od rana się kłócą. Paweł (Marcin Korcz) nieoczekiwanie prosi Krzyśka (Paweł Domagała) o wsparcie w trudnej sytuacji, jaką jest dla Sylwii (Aleksandra Adamska) gwałtowny przełom w psychoterapii. Nie jest chyba świadom konsekwencji swoich słów, bo Krzysiek z Grażyną (Joanna Kurowska) z miejsca ruszają do akcji. Wizyta w gabinecie terapeutki owocuje zderzeniem Krzyśka i Grażynki z ich własnymi traumami.

  Do kancelarii zgłasza się Anka, wychowawczyni Oliwki, w trudnej i bardzo osobistej sprawie. Paweł i Karolina w zdumieniu słuchają klienta, którego małżeństwo stanęło pod znakiem zapytania, ale to Kostek nieoczekiwanie przychodzi mężczyźnie z pomocą, prawną i życiową. Tymczasem w klasie Oliwki dochodzi do zuchwałej kradzieży. Dziewczynka wie, czyja to sprawka, ale na wszelki wypadek prosi o wsparcie Marcina, który przekonuje Ankę nie tylko do własnej metody postępowania z anonimowym złodziejem, ale również do tego, że jest dorosłym, na którego dziecko zawsze może liczyć.

  Co wydarzyło się w 1. odcinku serialowego hitu TVP? Jak zmieniła się Joanna Kulig i pozostali bohaterowie? Zobacz więcej

  Zobacz galerię

  Tematy: o mnie się nie martw 10 o mnie się nie martw co się wydarzy o mnie się nie martw marcin

  Zobacz więcej

  Sylwia odkrywa, że Paweł jest gejem! Będzie go szantażować?

  Hayat i Hasmet oczerniani w prasie! Dziadek chce zabić Murata!

  Paweł zmieni swoje życie! Rzuci pracę u Kaliny!

  Ayse daje pieniądze Zehrze. Asja ma wypadek!

  Bożena podstępem pozbędzie się Rafała! Zaborski zemści się i zdardzi sekret Bruna?

  Kinga zdradzi Magdę! Opowie Andrzejowi o jej związku z Kamilem!

  Nihan uwięziona w chłodni! Asu chce się zabić!

  Problem z nadwagą? Ta substancja odchudziła już setki... Sponsorowane

  KomentarzeSkomentuj

  gość (gość)

  myślę,że ta tajemnica Sylwii to jednak nie będzie dotyczyła Patryka.

  04.04.2019 13:01

  **** (gość)

  Ślubu S&P niech już lepiej im nie organizują,wystarczy jak wtrącili się w zaręczyny. Oni jak będą gotowi to dadzą sobie radę,bez pomocy nikogo.

  04.04.2019 12:46

  Laura (gość)

  Czyli istnieje możliwość ze Sylwia będzie wiedziała o przyjeździe Patryka i to będzie ta tajemnica z 7odc😉 będzie fajnie:)

  04.04.2019 12:44

  **** (gość)

  Zastanawiam się po co na głównej stronie telemagazynu omsnm wstawili zdjęcie Igi tuż przed wypadkiem. Fani I&M,którzy pozostali pomału godzą się z tym co nam zafundowały scenarzystki,a tu chyba żeby nie za bardzo zapomnieć walnęli zdjęcie Igi- Tylko po co ???. Jeśli chodzi o Karolinę I Patryka-no może być ciekawie . Maria przepowiedziała im,że niedługo nie będą razem.

  04.04.2019 12:41

  gość1234 (gość)

  Wymuszony ślub to już był,przecież Kaszuba nie wiedział że będzie się hajtał :) I już raczej wystarczy bo z oświadczynami tak kombinowali,że Sylwia straciła poczucie własnej wartości.Bo wmawiali jej że bez nich to by Pawełek nie wpadł na to żeby z nią być. I Paweł musiał po nich sprzątać :)

  04.04.2019 12:23

  gość (gość)

  może ślub teraz :-)

  04.04.2019 12:08

  gość (gość)

  Patryk chyba znów coś knuje skoro Grażyna mu potrzebna :-)

  04.04.2019 12:07

  Alicja (gość)

  oooooooo! Patryk i Karolina? to mnie zaskoczyli! :))

  04.04.2019 12:03

  odcinek 8 (gość)

  Dramatyczne wydarzenia w szkole angażują Marcina w trudną rodzinną sprawę dotyczącą jednego z uczniów. Anka tym razem już nie ma wątpliwości i wraz z Marcinem staje po właściwej stronie. Jedynie Oliwka nie do końca rozumie zaistniałą sytuację. Tymczasem Kostek, razem z Sylwią, zajmuje się kryminalno - gospodarczo - obyczajowym problemem poważnego biznesmena, nieświadomy, że za chwilę zwali się na niego nowina dużo cięższego kalibru. Paweł z dużym zaskoczeniem ogląda nowe wcielenie swego młodszego brata. Patryk przyjechał do Warszawy w konkretnym celu, do którego realizacji potrzebna mu jest Grażyna, ale zanim to nastąpi, poznaje Karolinę. Dziewczyna wywiera na nim duże wrażenie. Niestety, rudowłosa prawniczka, mocno zaangażowana w problemy Kostka, w ogóle nie dostrzega zainteresowania Patryka. I tylko Maria doskonale się bawi całą sytuacją, nie szczędząc docinków Karolinie i Kostkowi.

  04.04.2019 13:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×