- Odcinek 128 (Sezon 10)

Polska 2019

Multimedia

Streszczenie odcinka

Kostek, który dowiedział się już od Karoliny, kim jest tajemnicza Daisy, wynajmuje mieszkanie na Żelaznej i na dzień dobry pomaga Krzyśkowi nagabywanemu przez agresywnego młodziaka. Z kolei Krzysiek i Irenka pomagają Kostkowi w jego bieżących problemach, co sprawia, że Kostek od razu zaczyna się czuć jak u siebie w domu. Maria próbuje nadal kontrolować sytuację, ale jej życie prywatne zaczyna mocno wpływać na jakość jej pracy, co ujawnia się podczas sprawy o odszkodowanie za wypadek przy pracy, w której na szczęście nadzoruje ją Marek. Tymczasem w kancelarii zjawia się kobieta, która rozpuszczała plotki o klątwie w podwarszawskiej miejscowości, twierdząc, że śledztwo Marka i Marty ściągnęło na nią zmasowany hejt ze strony dawnych sąsiadów. Przejęta Marta postanawia postąpić tak, jak jej zdaniem postąpiłaby Iga i w tajemnicy przed Marcinem jedzie za kobietą, żeby ją wesprzeć i pocieszyć. Nieoczekiwanie staje się świadkiem rozmowy, która stawia w zupełnie nowym świetle wydarzenia w podwarszawskiej miejscowości. Marta wzywa na pomoc Marka, który na wyraźną i jednoznaczną prośbę Agaty oddaje sprawę ostatecznie w ręce policji.

 • Czas trwania: 44 minut
 • Gatunek: Serial komediowy

O mnie się nie martw w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • Gosc (gość)

  Znacie może piosenkę przy której Paweł z Sylwią tańczyli w klubie coś z "never gonna let you down" ?

  20.05.2019 12:50
 • gość1234 (gość)

  Kinga Chojecka hahaha dobre

  20.05.2019 10:36
 • Kinga Chojecka (gość)

  Myślę że Maria i Paweł będą się zbliżać

  17.05.2019 19:21
 • ggg (gość)

  nie dobrze się robi od tych stażystów, kto to wymyslił ? A ta Maria- Daisy to ma być prawnik, chyba żart raczej a nie prawnik :( skończcie już ten serial bo nie maco ogladać :(

  01.05.2019 08:40
 • 128 (gość)

  Kostek, który dowiedział się już od Karoliny, kim jest tajemnicza Daisy, wynajmuje mieszkanie na Żelaznej i na dzień dobry pomaga Krzyśkowi nagabywanemu przez agresywnego młodziaka. Z kolei Krzysiek i Irenka pomagają Kostkowi.

  27.04.2019 14:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×