- Odcinek 2 (Sezon 11)

Polska 2020

Multimedia

Streszczenie odcinka

Danka króluje w mieszkaniu Krzyśka. Traktuje Martę jak służącą i daje się łaskawie obsługiwać, niespecjalnie przejmując się kwestią kosztów swojego utrzymania. Jedyną osobą, której słucha, jest Grażyna. Macocha Krzyśka nie ujawnia jednak Dance swojej tożsamości, a Krzysiek z Martą zaczynają mieć dosyć również jej obecności w domu. Marcin odmawia pomocy prawnej Lisieckiemu, a Danka zjawia się w kancelarii, by pozwać Lisieckiego o możliwie wysokie odszkodowanie. Jednocześnie w kancelarii zjawia się Grażyna, która chce ostrzec córkę przed nadciągającym niebezpieczeństwem. Tylko przytomność umysłu Sylwii i Pawła może uchronić obie panie przed konfrontacją. Tymczasem Marcin staje się nie tylko mediatorem w konflikcie pracowników Aśki, ale też pomaga jej zażegnać kryzys wywołany nagłym zwolnieniem się skłóconej dwójki instruktorów. Po raz pierwszy od dawna Marcin i Aśka szczerze ze sobą rozmawiają. Dziewczynie ta rozmowa podsuwa rozwiązanie jej prywatnego problemu.

 • Czas trwania: 46 minut
 • Gatunek: Serial komediowy

O mnie się nie martw w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • . (gość)

  Jest już 3 odcinek

  23.09.2019 22:18
 • Pola (gość)

  Jak ja się cieszę że Asia wróciła

  18.09.2019 19:45
 • ... (gość)

  Gość to pytanie czy stwierdzenie?

  09.09.2019 19:25
 • Gość (gość)

  Jest już nowy odcinek

  09.09.2019 18:15
 • gość (gość)

  Pola zgadzam się z Tobą w każdym słowie, nie rozumiem powrotu Aski tym bardziej że jej watek już zakończyli, Zarzyckich nie ma, kancelaria jest w odkupiona przez Kaszubę to po co taki powrót jak jest tyle wątków do pokazania, S&P to już będzie jak na lekarstwo....żal...:(((((((

  06.09.2019 19:44
 • Pola (gość)

  Jak na razie za dużo Domanskiej i graniej przez nią Aski, gdzie są Sylwia i Paweł najważniejsze filary teraz w serialu, Marek i sędzia Agatka też chyba zniknęli a przywracacie Zarzycka której wątek w żadnym sezonie nie być ciekawy, wręcz przeciwnie nudy i zmarnowany czas antenowy. Zobaczycie że tym powrotem tylko odstraszycie widzów.

  06.09.2019 08:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×