- Odcinek 4 (Sezon 11)

Polska 2019

Multimedia

Streszczenie odcinka

Marcin przyjmuje w kancelarii młodą kobietę, która po śmierci stałego klienta Kaszubów odziedziczyła po nim luksusowe mieszkanie. Decyzja zmarłego budzi zrozumiałe emocje jego rodziny, ale dla obdarowanej to też poważny problem, który zmusza ją do przemyślenia paru dotychczasowych życiowych decyzji. Marcin usiłuje obronić dziewczynę przed agresją syna zmarłego, ale sam ma wątpliwości co do moralnej wymowy zapisu. Tymczasem Paweł i Sylwia jadą na pierwsze USG. Długie oczekiwanie wypełni im zaskakująca historia dwóch innych kobiet w ciąży spotkanych w poczekalni. Ostatecznie jednak po raz pierwszy zobaczą na ekranie swoje dziecko i dla obojga będzie to punkt zwrotny. Do Danki zaczyna docierać, że jej "rozkoszny" egoizm doprowadził do poważnego kryzysu w małżeństwie Krzyśka. Dobitnie uświadamia jej to Irenka, ale Danka nie pozostaje jej dłużna, zrażając tym sposobem do siebie kolejną mieszkankę kamienicy przy Żelaznej. Krzysiek ukrywa się przed matką i żoną w Rucianem, wysyłając Witka w charakterze zwiadowcy. Marta nadal jest na niego wściekła i rozżalona. Tym bardziej że w kancelarii pojawia się wyluzowany i wolny Tomek, który zdążył już poznać równie wolne Marię i Karolinę.

 • Czas trwania: 44 minut
 • Gatunek: Serial komediowy

O mnie się nie martw w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • 21:50? (gość)

  Później się nie da? Serial dla osób które nie pracują, albo idą co najmniej na 10:00 do pracy. Czy naprawdę wszystko trzeba w internecie oglądać?

  07.10.2019 19:20
 • odcinek 5 (gość)

  Marcin idzie na konsultacje do psychoterapeutki Pawła i Sylwii. Uświadamia sobie, jak małżeństwo z Igą zmieniło jego życie. Tymczasem na jego pomoc liczą trzy osoby. Kostek potrzebuje porady w kwestii swoich skomplikowanych relacji z kobietami. Karolina ma problem z klientem, który nie mówi jej całej prawdy. Do tego pełnomocnikiem drugiej strony jest Tomek, który nie ceni wysoko umiejętności mecenas Giżyńskiej. Także Marek szuka syna, by skonsultować z nim ważną sprawę. Danka postanawia popracować nad sobą. Prosi o pomoc wnuczki, Helenkę i Oliwię. Najcenniejszą radę ma jednak dla niej Witek. Uświadamia Dance, że powinna porzucić marzenia o wyjeździe do Ameryki i wrócić do swojego mieszkania. Niebawem okazuje się, że może to być niemożliwe.

  Okazuje się że opis odcinka 5 wygląda trochę inaczej.

  01.10.2019 16:51
 • 123 (gość)

  I właśnie przez to, że czasem są takie pomyłki albo opis nie do końca zgadza się z odcinkiem (np. w 10 sezonie z tą nastolatką, która niby była w ciąży - w opisie Kostek towarzyszył Sylwii w sądzie, a w odcinku leżał chory w domu), właśnie przez to te opisy trzeba brać z przymrużeniem oka :)

  25.09.2019 22:44
 • GOŚĆ (gość)

  Mylą odc,mylą niektóre fakty-jak im tu wierzyć w to co piszą:(

  25.09.2019 21:59
 • Kama (gość)

  No właśnie opis powyżej jakoś nijak się miał do zwiastuna i nawet do tych zdjęć. Ten właściwy zdecydowanie jest bardziej logiczny😄😄

  25.09.2019 20:22
 • gość (gość)

  OPIS 4 odcinka......." Marcin przyjmuje w kancelarii kobietę, która po śmierci stałego klienta Kaszubów odziedziczyła mieszkanie. Syn zmarłego jest wobec niej agresywny. Prawnik ma wątpliwości związane z testamentowym zapisem. Paweł i Sylwia jadą na pierwsze USG. W poczekalni poznają dwie kobiety w ciąży, które dzielą się zaskakującą historią. Danka zaczyna dostrzegać, że jej egoizm doprowadził do kryzysu w małżeństwie Krzyśka. Boleśnie uświadamia jej to Irenka. Krzysiek ukrywa się przed matką i żoną. Witek odgrywa rolę jego zwiadowcy. Marta nadal jest wściekła na partnera. W kancelarii pojawia się wyluzowany Tomek, który miał okazję poznać wcześniej Marię i Karolinę.

  TEN WYŻEJ TO JEST OPIS 5 ODCINKA>

  25.09.2019 19:24
 • GOŚĆ (gość)

  Dobrze, podejdę ostrożnie- ale mimo wszystko fajnie by było gdyby to było jakieś światełko w tunelu:))

  25.09.2019 16:56
 • Kama (gość)

  Ja na razie podchodziłabym do tego z dystansem, bo te opisy już często wcześniej okazywały się mylące. Sądząc po zdjęciach może też chodzić o coś związanego ze Zbyszkiem.

  25.09.2019 16:45
 • GOŚĆ (gość)

  Komitywę z Marcinem?? Karolina?- noo czyżby zaczęło coś iść w kierunku Karolinka-Marcin-fajnie by było.

  25.09.2019 14:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×