- Odcinek 7 (Sezon 11)

Polska 2019

Multimedia

Streszczenie odcinka

Marcin w niecodziennych okolicznościach poznaje mężczyznę, który szuka porady prawnej w nietypowej sprawie: chce się przyznać do popełnienia przestępstwa, za które prawomocnym wyrokiem został już skazany ktoś inny. Robi to duże wrażenie na Marcinie, a Paweł chętnie daje się wciągnąć w sprawę, zmęczony pretensjami Sylwii o występki, których nie popełnił. Sytuacji nie poprawia niezapowiedziana wizyta Aśki w kancelarii. Pojawia się również żona klienta, która jak się okazuje dysponuje jednoznacznymi dowodami winy męża. Mąż z kolei jest w posiadaniu informacji, którymi teoretycznie już dawno powinien był się podzielić z żoną. Marcin musi jednak porzucić tę interesującą sprawę, bo alarmujące wiadomości z przedszkola stawiają na baczność nie tylko jego, ale wszystkich mieszkańców kamienicy przy Żelaznej. Okazuje się, że Zbyszek samowolnie opuścił przedszkolny plac zabaw i ślad po nim zaginął. Irenka, Witek i Krzysiek z chłopakami ruszają Marcinowi z pomocą. W akcję wciągnie się również Aśka i to ją zastanie Marcin w miejscu, w którym zostanie znaleziony jego synek. Dzięki temu Marcin będzie mógł w spokojnej rozmowie zapytać Aśkę, dlaczego właściwie postanowiła wyjść za Djamala. Bo jeśli ma być jej świadkiem, chce wiedzieć to, o czym Aśka konsekwentnie milczy. Serial komediowy, obyczajowy,

 • Czas trwania: 44 minut
 • Gatunek: Serial komediowy

O mnie się nie martw w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • policjant (gość)

  formula filmu sie już wyczerpała....

  28.10.2019 18:42
 • Gosc (gość)

  W 8 sezonie było zamulanie Aśka i teraz mamy powtórkę z rozrywki, produkcja niczego się nie nauczyła i będą musieli serial zakończyć i to właśnie przez Aske, trzeba spojrzeć prawdzie w oczy.

  20.10.2019 14:38
 • Niezadowolona (gość)

  Ja również nie jestem zadowolona z tego sezonu, scenariusz wymyślony na szybko i komuś zależy chyba na zakończeniu serialu, do tej pory 8 sezon był straszny ale ten jest jeszcze gorszy, Aśka wepchnięta na siłę do serialu, rozumiem że Domańska nigdzie indziej nie gra i produkcja postanowiła dać jej szansę i wrócić do OMSNM ale nie można wepchnąć ją na siłę i do wszystkich wątków, na Boga tego się nie da oglądać, w dodatku jej watek jest nie ciekawy, kto to wymyślił powinien teraz przepraszać wszystkich wiernych fanów serialu że taka bzdura przyszła mu do głowy, chociaż to jest błąd niewybaczalny, tak samo jak niewybaczalne jest popsucie wątku S&P, to powinno być karalne !!!!

  20.10.2019 13:43
 • Pola (gość)

  Nie podobają mi się odcinki w tym sezonie, po co wszędzie wpychacie Aske? Ona już nie ma nic wspólnego z tym serialem, z Marcinem Kaszuba nie pasują i mam nadzieję że nie idzie w kierunku połączenia ich w parę bo koniec jest dla serialu, i dla mnie też.

  19.10.2019 10:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×