- Odcinek 5 (Sezon 12)

Polska 2019

Multimedia

Streszczenie odcinka

Karolina znowu wymyka się nad ranem po cichu z domu Marcina. Oliwka kpi sobie z tego, a Hela próbuje się delikatna, wiedząc, że Marcin zgodził się w końcu na spotkanie, na którym tak bardzo jej zależało. Aśka przyjeżdża do kancelarii na spotkanie z Kostkiem, a maska jej samochodu staje się polem bijatyki między dwoma młodymi mężczyznami. Jeden z nich trafia do Karoliny, drugi do Marcina. Marcin jeszcze oszołomiony ostatnim spotkaniem z Justyną dowiaduje się o niej czegoś istotnego. Tymczasem Paweł wije się w krzyżowym ogniu pytań Sylwii i usiłuje odreagować na Oldze. Artur łagodzi sytuacjęi wreszcie udaje mu się namówić Olgę na coś więcej niż kancelaryjna kawa. Spotkanie kończy się zaskakująco. Równie zaskakująco kończy się konflikt Marcina z Helą, której Aśka dość brutalnie uświadamia, jak wyglądałoby jej życie bez wujka.

 • Czas trwania: 45 minut
 • Gatunek: Serial komediowy

O mnie się nie martw w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • 123 (gość)

  Mi się też nie podoba wolę ziemniaki tarmosic

  24.03.2020 18:51
 • Krycha (gość)

  Trzeba przyznać,że Olga wygląda tu ślicznie.

  18.03.2020 19:38
 • Do Zawiedzionej (gość)

  Jeśli tak się stanie i Kaszuba będąc z Karoliną pozwoli sobie na bliższy kontakt z uzależnioną taksówkarką-to jest już po Kaszubie,a postać,którą tak lubiliśmy przestaje istnieć.

  18.03.2020 15:05
 • Zawiedziona (gość)

  A ja czekam ,czy Kaszuba ulegnie pani taksówkarce. Jeśli ulegnie to znaczy ,że to du... -to oznacza koniec fajnego serialu.

  18.03.2020 13:18
 • Bardzo słaby sezon (gość)

  Czekam jeszcze na ten odcinek żeby zobaczyć jak Sylwia pogoni Radeckiego reszta to katastrofa.

  16.03.2020 23:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×