- Odcinek 8 (Sezon 12)

Polska 2020

Multimedia

Streszczenie odcinka

Marcin, wytrącony z równowagi niedawnymi wydarzeniami, proponuje Karolinie weekend w miłym pensjonacie pod Warszawą. Wygląda na to, że spokojna chwila tylko we dwoje przywróci równowagę w ich burzliwym związku. Niestety, od razu zostają wciągnięci w konflikt ludzi, którzy zachowują się jak dzieci, zupełnie ślepi na uczucia i prawa prawdziwego dziecka. W kancelarii pojawia się Natalia, którą Artur przedstawia jako swoją siostrę. Niestety, zachowuje się na tyle podejrzliwie i odpychająco, że wszyscy biorą stronę Natalii. Są kompletnie zaskoczeni przemianą miłego i uczynnego Artura w znerwicowanego pacana. Paweł nie daje się zbyć i w końcu dowiaduje się, w czym tkwi problem. I nie jest to sytuacja, którą można rozwiązać prostym ruchem. Tymczasem, plany ślubne Kostka i zobowiązania Aśki doprowadzają do kolejnego konfliktu między Karoliną a Marcinem.

 • Czas trwania: 44 minut
 • Gatunek: Serial komediowy

O mnie się nie martw w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • Krycha (gość)

  Do A- skoro tak,to widzę,że całkowicie chcą dokopać scenarzystki Karolinie. Tu nie szanuje się pozytywnych zachowań,preferuje się cwaniactwo i brak lojalności. Zastanawiam się po co on ją tak naprawdę zaprosił na ten wyjazd,mając na sumieniu to co zrobił z taksowkarka. Strasznie takie zachowanie wkurza, ale myślę, że jeszcze będzie sprawiedliwość i rozliczenie niegodnych zachowań. Nie może być inaczej.

  16.04.2020 17:12
 • Cyz (gość)

  Jests streszczenie odcinka 9?

  16.04.2020 14:42
 • A. (gość)

  Krycha - do wyjazdu dojdzie na pewno, przecież były sceny z tego pensjonatu w zapowiedzi 8 odcinka no i streszczenie wyraźnie mówi o tym, że na tym wyjeździe M&K zamiast zaznać spokoju staną się stronami cudzego konfliktu.

  16.04.2020 13:49
 • Krycha (gość)

  Dlatego uważam,ze do wyjazdu na weekend z Kaszubą nie powinno dojść. Jeśli do tego dojdzie to powiem,ze scenarzystki z premedytacją upokorzą Karolinę. Facet leci na dwa fronty,a Karolina zachowując się względem niego uczciwie i lojalnie,ma jeszcze żyjąc w nieświadomości co wyrabia Marcin,pokazywać,ze czuje się z nim dobrze i wszystko jest w porządku??!!. Szkoda Karoliny w całej tej historii, zaufała mu,a on wykorzystał ją,a teraz jeszcze zaczął oszukiwać. Kaszuba pogrąża się coraz bardziej,oby przez jego zachowanie,knajpy,uzależnioną taksówkarkę nie zabrali mu Zbysia,bo opieki i zainteresowania ze strony ojca ma on chyba coraz mniej.

  15.04.2020 23:54
 • A. (gość)

  Ciekawe, co by Karolina powiedziała na "weekend w miłym pensjonacie", gdyby wiedziała o niedawnych namiętnych uściskach Marcina i taksówkarki. Na pewno tak "miło" by nie było. Kaszuba brnie w zdradę i żadne "chwile we dwoje" nie przywrócą nadszarpniętej "równowagi" w związku "na próbę" budowanym na kłamstwie, na braku jasności co do własnych uczuć i intencji wobec drugiej osoby i równoległej fascynacji inną kobietą.

  Jak dla mnie Karolina nie straciła nic ze swojego dawnego temperamentu i charakteru. W stosunku do Marcina jest uczciwa, nie zwodzi go. Natomiast nagle niezdecydowany i chwiejny Kaszuba zafundował sobie na życiorysie plamę nie do zmycia.

  14.04.2020 23:43
 • Krycha (gość)

  To prawda,że Karolina jest w tym sezonie jakaś niepewna i wystraszona. Kaszuba z nią pogrywa,a Zbysiowi nagle ciocia zaczęła nie odpowiadać. Lubi natomiast ciocię Asię,która nigdy się nim wcześniej nie zajmowała i nie interesowała. Nie dziwie się,że dziewczynie zaczął się grunt palić pod nogami i chyba sama już nie wie co tak naprawdę czuje do niej Kaszuba. Jest to jakoś prowadzone nienaturalnie i nielogicznie. Co sezon to inna ciocia wychodzi na prowadzenie,a Kaszuba nieogarnięty,niezdecydowany i tak wogóle nie ten sam nieodpowiedzialny i niezdecydowany. Co z tego wyjdzie i jak na tej przemianie wyjdzie Marcin to się okaże, według mnie roztrwoniły scenarzystki cały pozytywny potencjał Kaszuby,który tak misternie tworzyły we wcześniejszych sezonach. Stworzyły powtórnie starego Marcina,jednocześnie dokładając mu trójkę dzieci-takie posuniecie jest nieodpowiedzialne i bardzo krzywdzące dla dzieci i samego Marcina.

  12.04.2020 21:57
 • Ewa (gość)

  Przede wszystkim słaby scenariusz 12 sezonu to jak mają inaczej aktorzy grać? Rola Karoliny jest rozpisana tak że Giżyńska jest wycofana i w cieniu to tak Bacia gra, postawili w tym sezonie na postać Justyny i zbliżają Zarzycką do Kaszuby, tu chyba nie ma wątpliwości nikt z ogladających a że to się nie podoba fanom to już inna historia.

  12.04.2020 19:39
 • Krycha (gość)

  Jeśli on chce fundować Karolinie,jakieś weekendy,a jednocześnie fascynować się taksówkarką-to niech jej lepiej da spokój. Nic co nie jest szczere nie może być wiarygodne i myślę,że Karolina to już czuje. Nie chcę,żeby pokazywali bawienie się uczuciami Karoliny przez Kaszubę. Takie postępowanie nie przynosi chluby Marcinowi,wręcz odwrotnie,facet traci za każdym odcinkiem. Lepiej jakby postawił sprawę jasno-nie, lepiej jakby to Karolina postawiła sprawę jasno i nie pozwoliła Kaszubie na pogrywanie z nią. Chciałabym,aby to wreszcie ktoś zostawił Kaszubę,kiedy on tego nie będzie się spodziewał,bo myśli,że to on tu stawia warunki. Jego reakcja,nieodpowiedzialna reakcja na domniemaną ciążę Karoliny wyjaśnia wszystko i nie zostawia dla Karoliny złudzeń. Kończ dziewczyno z nim i niech próbuje dalej.

  12.04.2020 18:14
 • Do Telemaniak, Za telemaniakiem (gość)

  Drażnią co najwyżej wasze apodyktyczne negatywne opinie na temat Baci oraz brak pomysłu scenarzystek na pokazanie udanego związku M&K w 12 sezonie. Niestety jak się wydaje przyszedł im do głowy tylko pomysł zniszczenia tej relacji poprzez rzucanie parze kłód pod nogi (vide dziwna wolta Zbyszka), powrót Marcina do niedojrzałych kawalerskich nawyków, generalnie nie pokazywanie M&K razem, skłócanie ich itd. W 11 sezonie wyglądało to zupełnie inaczej, związek Marcina i Karoliny rozwijał się naturalnie, Karolina była bystra, przebojowa, spontaniczna, umiała się podobać. Kto twierdzi inaczej, sam jest maszkara :)

  12.04.2020 01:00
 • Za Telemaniakiem (gość)

  Zabierzcie rudą maszkarę mecenaskę daleko od Marcina! Nie pasuje do niego, do Pawłowskiego. Drażni i zniechęca. Totalnie nietrafiony pomysł i para.

  11.04.2020 21:41
 • Jola (gość)

  Szkoda ze jest tak późno nadawany jak sie we wtorek wstaje o 5 rano .

  11.04.2020 18:05
 • Telemaniak (gość)

  Proszę zabierzcie tę rudą maszkarę z życia Marcina. Ta postać w ogóle nie pasuje do niego, jest z innego świata. Marcin otaczał się zawsze tylko pięknymi kobietami, a tutaj taka porażka. Proszę zakończyć wątek tej pani, również i pani taksówkarz to samo, baba-chłop z wybujałym ego o sobie. Następna maszkara!

  11.04.2020 11:02
 • Ewa (gość)

  Uważam tak samo jak komentarz poniżej, sezon 4 bez Aski był bezkonfliktowy a 9 i 10 były najlepszymi sezonami jak do tej pory w historii OMSNM, liczę że wątek Zarzyckiej zakończy już się na stałe i powrotu Aski nie będzie już NIGDY !!!!!!

  11.04.2020 09:00
 • ? (gość)

  Czy na prawdę w każdym odcinku musi straszyć Aśka ? Zawsze przez nią są jakieś konflikty. Sezony bez Aśki były spokojniejsze i bardziej ciepłe, Aśka wprowadza tylko chaos i zamieszanie swoją osobą i w dodatku jest postać obecnie udziwniona i nie do polubienia.

  11.04.2020 07:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×