- Odcinek 93 (Sezon 8)

Polska 2019

Multimedia

Streszczenie odcinka

Kuba Jurkowski zjawia się w kancelarii wraz z kobietą, która nie mając praw rodzicielskich, nie może wyrazić zgody na leczenie swojej nieletniej wnuczki. Oboje są przekonani, że to czysta formalność, ale dla Marcina sprawa nie jest oczywista. Iga nie rozumie, w czym babcia jest gorsza niż rodzice. Nie rozumie również, że coś w jej relacji z Kubą nieodwołalnie się skończyło, i wcale niekoniecznie muszą nadal być przyjaciółmi. W dodatku Helenka nie zjawia się w domu o umówionej porze. Okazuje się, że poprosiła Sylwię o pomoc w ciuchowych zakupach, bo modowe wybory mamy przestały jej odpowiadać. A Helenka ma poważne powody, by zacząć być modna. Serial obyczajowy, komediowy,

 • Czas trwania: 44 minut
 • Gatunek: Serial komediowy

O mnie się nie martw w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • Kowalska (gość)

  Właśnie to miałam napisać, że tymczasem wstrzymuje się z pisaniem, dopóki dziewczyny ( sorry 😉) się ogarna ,ale ok piszemy pod artykułem dotyczącym odcinka 94 😊

  12.03.2018 18:22
 • GOŚĆ (gość)

  Kowalska-No to się przenieśmy bo szkoda,tracić cennych uwag komentujących, gdy nie można się do nich odnieść,bo ich nie możemy przeczytać. I tak komentujemy już 94 odc,więc będzie się zgadzać.

  12.03.2018 18:07
 • Kowalska (gość)

  GOŚĆ, właśnie o tym pisałam ,chyba w sobotę I proponowalam ,aby raczej pisać pod artykułami dotyczącymi danego odcinka, bo tam komentarze nie znikaja

  12.03.2018 17:45
 • GOŚĆ (gość)

  Kowalska-Szkoda komentarzy i tych którzy piszą.Nie zawsze jest czas,aby śledzić na bieżąco to co piszecie,a odczytać nie można.

  12.03.2018 16:39
 • Kowalska (gość)

  GOŚĆ , a nie mówiłam, to jest jakiś błąd techniczny; to EG to Ewa Gawryluk

  12.03.2018 16:24
 • GOŚĆ (gość)

  Szkoda,że nie można przeczytać wcześniejszych komentarzy.Ostatni jaki można przeczytać jest z godz 11:25,starsze nie chcą się otworzyć. Z tego co zdążyłam się zorientować,mamy nową postać EG,zastanawiam się po co tylu nowych skoro starzy mają tyle nie wyjaśnionych spraw,chcielibyśmy się dużo więcej o nich dowiedzieć,zobaczyć,ale dla nich już chyba brakuje czasu.Łatwiej wymyślić coś nowego niż logicznie poprowadzić stare niewyjaśnione sprawy-scenarzystki poszły na łatwiznę,a my czujemy ogromny zawód i niedosyt z powodu braku scen naszych ulubionych postaci. A może jest tak,że starzy już nie chcą tyle grać,a nowi skorzystali z szansy wypromowania się,przecież serial cieszy się sporą oglądalnością wypracowaną kiedyś przez starą obsadę,która przyczyniła się do sukcesu tego serialu.Przynajmniej ja nie oglądam go dla nowych postaci i wątków,a dla starych czekając na ciąg dalszy ich losów.Czeka,czekam może się doczekam,albo się wkurzę i po 4 latach oglądania dam sobie spokój.

  12.03.2018 15:04
 • Triniti (gość)

  Mona. Zgadzam się z Tobą. Scenarzystki bez sensu czasami piętrzyły prostą sprawę, by potem w jednej chwili odnienić wszystko, jakby nie było problemu tylko jakaś mało istotne nieporozumienie. Nagle Marcin potrafi przymknąć oko na sprawę, Iga wszystko rozumie i jakby problem sam się rozwiązał i wszystko się tak zaczyna prostować dopiero na koniec serii.

  12.03.2018 13:47
 • Mona (gość)

  Kowalska! No tak to nie pierwsza wpadka Marcina zamieciona pod dywan ale tym razem równiez Sylwi się upiekło, bo to siostra Krzyśka im(Małeckim) na wszystkie sprawki jest przymykane oko(scenarzystek)! Marcin chyba też zapomniał jak bawił się uczuciami Igi gdy tylko Mateusza poznał, a potem jak się zabawiał a Pawłem po knajpach i oczywiście gdy osobiście objął patronat nad Sylwią. Pojechał do Igi by ją uspokoić, by potem mógł z Sylwią mile spędzać czas zapraszając ją na Żelazną na obiadek i potem wożąc ją wszędzie ze sobą aż go pocałowała. Potem już został przywrócony na łono rodziny i o pocałunku zapomniał, bo już dostał to co chciał. Iga urodziła syna, Marcin musi zajmować się domniemanym dzieckiem związanym z przygodą z przeszłości - Kingą.

  12.03.2018 13:36
 • Lola (gość)

  Nie no dziewczyny załamujecie mnie idę chyba na te wódkę bo 13 minęła. A tak z drugiej strony , to czekajmy , może jeszcze nas zaskoczą, widziałyśmy dopiero 3 odcinki. Może jeszcze będzie ta petarda i energia. Ale na dzień dzisiejszy to petarda tylko po drinku. Pozdrawiam gorąco bo u bohaterów zimno jak na biegunie brrrrrrr. 😉

  12.03.2018 13:28
 • Triniti (gość)

  Kowalska. I to jest właśnie to! Pozostał ogromny sentyment do głównej pary bohaterów i do rewelacyjnej obsady serialu. Scenarzystki nie mogą narzekać na brak pomysłów ze strony fanów serialu, były ich tysiące na różnych forach. Wystarczyło się wczytać w komentarze, tam była koplania tematów do rozpisania. Zamotały się w problemach i przeszkodach, zapomniały chyba, że to miłość była motywam przewodnim serialu. Fani od dłuższego już czasu monitowali by serial zakończyć optymistycznie(chyba już po 3 serii), podsuwali też ciekawe wątki, ale scenarzystki poszły na ilość i serial traci na jakości. Zaczęły znacznie poprzeczkę obniżać i teraz mamy taki wielowątkowy misz-masz nie wiadomo czego. Tak fantastyczną i oryginalną historie o miłości, przeciągnęły po meandrach nonsensu zamiast optymistycznie ją zakończyć. Poprowadzić ciekawiej wątek I&M, nie tylko mnożyć co seria nowe problemy i dorabiać nowe wątki, czasami nie powiązane logicznie ze sobą. Taka udręczona miłość, przeplatana piętrzacymi się komplikacjami.

  12.03.2018 13:19
 • kowalska (gość)

  Mona-> "Krzysiek "zapomniał" wypomnieć Marcinowi jego "romans" z Sylwią i dlatego Marcin stanął po jego stronie, by chronić swój tyłek?", nie zapomniał tylko dostał polecenie z góry (produkcja serialu),he,he i dlatego wszystko to jest takie niewiarygodne , gdzie się Sylwia obróci tam popełnia gafę ; już pisałam jak Sylwia wypomniała Pawłowi ten pocałunek , a sama to co robiła ?! , 'przyganiał kocioł garnkowi' ; biedne dziewczynki uważają ją za najlepszą ciocię (a Ewa to co,a pani Irenka ,co za niewdzięczność) ,gdyby widziały co ta ciotunia wyprawiała w ich mieszkaniu

  12.03.2018 13:12
 • kowalska (gość)

  Mona->" Ta przyjażń Marcina z Krzyśkiem to jak na razie tylko jednostronna jest, bo co Krzysiek zrobił dobrego dla Marcina? ", a to ,jak się zajął Kaszubą w 3 serii,po tym powrocie z aresztu,wprawdzie na polecenie Igi , ale się starał ; oczywiście Krzysiek to wielki egoista,delikatnie mówiąc,i raczej to on się pakuje w kłopoty ;)

  12.03.2018 13:03
 • Mona (gość)

  Kowalska! Ta przyjażń Marcina z Krzyśkiem to jak na razie tylko jednostronna jest, bo co Krzysiek zrobił dobrego dla Marcina? Zdradził sekret Igi o jej "pierwszej miłości" sprzed 15 lat i wyszło z tego wielkie nieporozumienie i niesmak pozostał tylko? Czy może dlatego, że Krzysiek "zapomniał" wypomnieć Marcinowi jego "romans" z Sylwią i dlatego Marcin stanął po jego stronie, by chronić swój tyłek? Znowu mamy wiele niejasności w zachowaniu Marcina i Igi i stale wszystko jest takie dwuznaczne. Dlatego każde zdjecie Igi z Kubą i Marcina z Sylwią tak drażni mimo, że już nie powinno być powrotu do tego co było. To nie jest budującę po tym co I&M razem przeszli, bo odkąd są razem to nadal jest tak samo jak przedtem.

  12.03.2018 12:53
 • kowalska (gość)

  Triniti -> "Płacz, to sobie zostawiam na koniec serii, bo może będzie ostatnia i to na pewno będzie powód zarówno do radości, jak i do smutku.", no,tak, taki całkiem zły serial to niej jest ,ale powtarzam ,dziś jest już całkiem inny ( np Iga jakoś się zmieniła );żal będzie wspaniałej obsady (już nie chcę wymieniać) , kilku wzruszających scen , itp

  12.03.2018 12:46
 • Triniti (gość)

  Dołączam do grona sfrustrowanych kolmentarzami dnia dzisiejszego i nie tylko. Proponuję kieliszek wina, poprawia humor i nie odbiera jasności umysłu, tak szybko. Kawa podnosi ciśnienie, a ono skacze coraz bardziej czytając już same komentarze. Też dziś już kilka błędów w komentarzu zrobiłam i nawet mi się nie chce ich poprawiać, bo mi palce ze złości skaczą nieposłusznie po klawiaturze. Płacz, to sobie zostawiam na koniec serii, bo może będzie ostatnia i to na pewno będzie powód zarówno do radości, jak i do smutku.

  12.03.2018 12:36
 • Lola (gość)

  Kowalska jeszcze nie ,przed 13 nie pije. No ale już mi nie długo zostało hahahaha. No ale popatrz, nie warto się napie.....ć , bo to co się tam dzieje,jedyne wyjście. No jeszcze można siąść i płakać.

  12.03.2018 12:23
 • kowalska (gość)

  Lola-> "Sorry nie EGZAMIN tylko EG miało być. ",właśnie się zdziwiłam ,i miałam sprawdzić czy EG napisała coś o egzaminie,ale mnie uprzedziłaś ;)

  12.03.2018 12:16
 • kowalska (gość)

  Triniti ->"Krzysiek ma prawo się snuć po mieszkaniu I&M, bo to ojciec Oliwki, ale po co jeszcze Sylwia i Kuba?", a dodatkowo jeszcze przyjaciel 'świętego Kaszuby' ;) ; btw wyraźnie Marcin stanął po stronie Krzyśka,a nie Marty w tym ich konfilkcie

  12.03.2018 12:14
 • kowalska (gość)

  ups, to może Ty już po kieliszku ;P

  12.03.2018 12:10
 • kowalska (gość)

  Lola ->"Chyba przestanę pić kawę a zacznę wódkę bo mi niedobrze zaczyna na to wszystko robić.", he,he, ;chyba się przyłączę , co innego Nam pozostaje ;) ; i zauważyłam ,że to zdanie 'sygnały są niepokojące' powtarzam chyba od 2 serii , hi,hi ,'bez pół litra nie rozbieriosz ',czy jakoś tak ;)

  12.03.2018 12:09
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×