- Odcinek 94 (Sezon 8)

Polska 2021

Multimedia

Streszczenie odcinka

Do Sylwii zaczyna docierać, że związała się z mężczyzną, który ma zobowiązania i nie można udawać, że jakoś się to ułoży. Grażyna nie ustaje w naciskach, prośbach i perswazjach, przekonana, że córka popełni życiowy błąd, jeśli zwiąże się z Mariuszem. Nieoczekiwanie w sprawach Sylwii wypowiada się Aśka, która sama właśnie zakończyła terapię i ma dużo dobrych rad dla wszystkich. Następuje poważne spięcie, którego konsekwencje okażą się zaskakujące. Najbardziej dla Pawła. Ale wszystko to schodzi na dalszy plan, gdy furgonetka Jacka zostaje zatrzymana do rutynowej kontroli drogowej. Krzysiek będzie musiał prosić o pomoc Marcina. Przy okazji, za nieświadomym pośrednictwem Marty, zawrze nową znajomość. Serial obyczajowy, komediowy,

 • Czas trwania: 44 minut
 • Gatunek: Serial komediowy

O mnie się nie martw w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • Triniti (gość)

  Nagrabi sobie u Sylwi, lub nie. Trudniejsze będzie dla niego "zaakceptować" przyszłą teściową. Sylwia może zaangażowanie Pawła odebrać jako troskę o nią, a jego relacja z Grażynką się zacieśni. Zostanie mu tylko do ogarnięcia "przyjaźń" z Krzyśkiem, bo on to jednak jest takim rodzynkiem trudnym do przełknięcia. Tylko I&M mają do niego cierpliwość i muszą umiejętnie nim sterować, by się w miarę z nim dogadać. Paweł jeśli chce być z Sylwią to musi sam się ogarnąć i zaakceptować jej rodzinę, a potem postarać Sylwię powoli zdobywać, bo oni może w ten sam sposób kombinują, ale na pewne sprawy mają zupełnie inne poglądy. Może dzięki Grażynie Paweł będzie rozumiał lepiej Sylwię i jej postępowanie. Nie wiadomo, czy Kuba się Grażynie nie sopodoba jak Witek go tak zachwala. Jak Grażyna dowie się że Kuba był kiedyś z Igą, to na pewno się jej spodoba tak jak Marcin. Każdy inny adorator bez bagienka i na poziomie Grażynie się spodoba, tylko Witek jeszcze nie wie, że Kuba, to kobieciarz.

  28.02.2018 12:30
 • fanka (gość)

  melissa nie jestem pewna czy zobaczymy S&P w ogóle w tym sezonie, obawiam się że scenarzystki poplączą to tak, że na koniec Sylwia będzie z Kubą czego ja osobiście sobie nie wyobrażam i nie chciała bym. Ale podoba mi się pomysł żeby Pawełek połączył siły z Grażynką w walce o Sylwię !!!

  28.02.2018 12:29
 • Fanka OMSNM (gość)

  Triniti jak tak zazartowalam z tym piciem Pawła i Krzyśka ale twój pomysł z Grazynka i Pawłem może być ciekawy tylko że wtedy to raczej Pawełek nagrabi sobie u Sylwii jeszcze bardziej.

  28.02.2018 10:33
 • kowalska (gość)

  Mona-> "Kowalska! Byłaś szybsza. Zastanawiam się tylko kto te streszczenia pisze, bo jakieś dziwnie zagadkowe są i chyba niekompletne. ", tak,zawsze takie były, to nieodłączna część rytuału ;) ; a czasami jeszcze się nie sprawdzały ;ja np pamiętam streszczenia w 2 serii, wcale z nich nie wynikało, że Marcin zwiąże się z Gadomską albo,że w odc 13 I&M się pocałują albo pisali, że Gadomska coraz bardziej omota Marcina ,a on jednak czasami myślał o Idze

  28.02.2018 10:25
 • Triniti (gość)

  Fanka OMSNM. Krzysiek już w 3 odc. pozna siostrę Marty i raczej nie będzie miał czasu dla Pawła. Poza tym on nie był zainteresowany, by ingerować w związek Sylwi i Mariusza. Jak Pawłeł rozstanie się z Asią, pozostanie mu jedynie Kuba, by topić z nim smutki w alkoholu. To będzie ciekawe, jak Paweł zostanie sam. Asia go zostawi, Sylwia będzie planowała ślub z Mariuszem. Może połączy siły z Grażyną i razem będą kombinować, jak Sylwię zniechęcić do Mariusza. Grażyna już kiedyś powiedziała, że lepszy od pilota(latawca), byłby adwokat.

  28.02.2018 09:14
 • melissa (gość)

  Mam nadzieje ze to koniec A&P bo nie chce powtorki z 7 sezonu akcja musi isc do przodu. Jak długo Pawelek nie zakończy związku z Aska tak długo z Sylwia nic nie wyjdzie. Mam nadzieje ze zobaczymy S&P razem jeszcze przed finałem. A te rady Aski? noo jestem ciekawa może Aska bd dorabiać jako psycholog haha

  27.02.2018 22:07
 • Fanka OMSNM (gość)

  Fanka tak z Aśka koniec to na pewno a z zazdrości o ślub Sylwii zacznie pić i to razem z Krzyskiem na Żelaznej ! Hahaha

  27.02.2018 21:47
 • fanka (gość)

  Kinga Sylwia będzie z Mariuszem tylko nie zbyt długo :) Fanka OMSNM tak pewnie będzie a Pawełek za takie doradzanie Mariuszowi pokłóci się z Aśką i to będzie kres tego związku :) Czyli nie będzie pary A&P i nie będzie pary S&M :) A tyle było kłótni na forach i po co ?

  27.02.2018 20:11
 • Fanka OMSNM (gość)

  Aśka będzie pewnie namawiala Mariusza na ślub z Sylwią a Pawełek jak to usłyszy to się nieźle na Aske wkurzy !

  27.02.2018 19:39
 • Kinga (gość)

  Dobra ten sezon będzie naprawdę dziwny Sylwia i Asia się zakolegują Yhmm..Ciekawe co na to Paweł już te gierki na dwa fronty nie będą mu uchodzić na sucho Ciekawe co się stanie Moim zdaniem Sylwia powinna wrócić do Mariusza

  27.02.2018 19:39
 • Mona (gość)

  Kowalska! Byłaś szybsza. Zastanawiam się tylko kto te streszczenia pisze, bo jakieś dziwnie zagadkowe są i chyba niekompletne. Ha Krzysiek zawrze nową znajomość! Zdjecia już widzieliśmy więc trochę śmiesznie się to czyta. Zaskakujący brak wieści na temat Igi, co tym razem dla niej wymyślą? Kogo jej podrzucą Sylwię , czy Kubę? To już 3 odcinek i ani słowa o kłótni z Marcinem czy to tylko cisza przed burzą?

  27.02.2018 18:46
 • Kowalska (gość)

  Proszę bardzo ☺te streszczenia są oficjalne ,można je znaleźć na stronie www.TVP.pl ,następnie trzeba kliknąć w link 'program dla prasy' , wybrać TVP 2 i śledzić zmiany na dany dzień ,w opisach w formacie xml i tyle 😉

  27.02.2018 18:10
 • Triniti (gość)

  Kowalska. Ale jesteś do przodu, dzięki! Widziałam gdzieś zdjęcie Krzyśka w kancelarii z Marcinem, była tam również siostra Marty. Pewnie przyjechała do Marty i w ten sposób poznała Krzyśka, który przyszedł poprosić Marcina o pomoc w sprawie furgonetki. Asia udziela porad! I co tak bardzo Pawła mogło zaskoczyć? Co z Igą, czyżby poszła z Helą na zakupy, aby już Sylwi nie fatygowała?

  27.02.2018 18:01
 • Kowalska (gość)

  Dodam,że str jest z TVP.pl

  27.02.2018 17:17
 • Kowalska (gość)

  Streszczenie odcinka 94 -> Do Sylwii zaczyna docierać, że związała się z mężczyzną, który ma zobowiązania i nie da się udawać, że jakoś się to ułoży. Grażyna nie ustaje w naciskach, prośbach i perswazjach, przekonana, że córka popełni życiowy błąd, jeśli zwiąże się z Mariuszem. Nieoczekiwanie w sprawach Sylwii wypowiada się Aśka, która sama właśnie zakończyła terapię i ma dużo dobrych rad dla wszystkich. Następuje poważne spięcie, którego konsekwencje okażą się zaskakujące. Najbardziej dla Pawła. Ale wszystko to schodzi na dalszy plan, gdy furgonetka Jacka zostaje zatrzymana do rutynowej kontroli drogowej. Krzysiek będzie musiał prosić o pomoc Marcina. Przy okazji, za nieświadomym pośrednictwem Marty, zawrze nową znajomość.

  27.02.2018 17:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×