Oblicza prostytucji

Les nouveaux visages de la prostitution, Francja 2011

Seria dokumentalna odsłaniająca kulisy życia prostytutek. Bohaterki opowiedzą o dylematach, z jakimi się zmagają, zdradzą, dlaczego postanowiły wykonywać ten zawód i jak radzą sobie z trudnościami.

 • Gatunek: Serial dokumentalny

Oblicza prostytucji w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Seria dokumentalna odsłaniająca kulisy życia prostytutek. Bohaterki opowiedzą o dylematach, z jakimi zmagają się każdego dnia. Zdradzą, dlaczego zdecydowały się wykonywać tak niebezpieczny zawód i jak radzą sobie z trudnościami. Swoje sekrety i kulisy zawodu ujawnią panie pracujące na ulicy, pracownice agencji, luksusowe call girls i kobiety, które prowadzą normalne życie rodzinne, ale dorabiają sobie właśnie w ten sposób. To dzięki nim widzowie będą mogli zobaczyć blaski i cienie codziennego życia prostytutki.

Prostytutki, "kobiety lekkich obyczajów", luksusowe call girls. Po raz pierwszy zdecydowały się wyjść z cienia i szczerze opowiedzieć o swoim życiu. Kim są? Dlaczego zdecydowały się uprawiać seks za pieniądze? Kto korzysta z ich usług? Jak wygląda ich zwykły dzień? Będzie niebezpiecznie, zaskakująco, wzruszająco i czasem zabawnie, bo mało kto wie, że prostytucja ma wiele twarzy. Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było. "Oblicza prostytucji" to niezwykła seria dokumentalna odsłaniająca kulisy i najmroczniejsze zakamarki "najstarszego zawodu świata". Każda z dziewczyn, które zdecydowały się wystąpić przed kamerą ma własną, pełną zwrotów akcji historię. Coś je jednak łączy. Wszystkie wiedzą, że życie potrafi być bezwzględne, pełne przemocy i niegodziwości. Bohaterki dokumentów opowiedzą o dylematach z jakimi zmagają się każdego dnia. Zdradzą też, dlaczego zdecydowały się wykonywać tak niebezpieczny zawód i jak radzą sobie z trudnościami. Swoje sekrety i kulisy zawodu ujawnią "ulicznice", pracownice agencji, luksusowe call girls i panie, które prowadzą normalne życie rodzinne, ale dorabiają sobie właśnie w ten sposób. To dzięki nim widzowie będą mogli zobaczyć blaski i cienie codziennego życia prostytutki.

Komentarze

Skomentuj
 • Mmm (gość)

  Ja chciałabym się odnieść do programu z piątku 31 na sobotę 1 listopada; wypowiedź jednej z Pań obrażającej Bułgarów nazywając ich alfonsami jest bezpodstawna i mylna ponieważ mężczyźni pokazywani w tym programie to nie Bułgarzy. A mylenie Bułgara z Cyganem bo mają podobną karnację jest niestety bardzo częste i nie ułatwia im życia np u nas w kraju.

  01.11.2014 13:42
 • facet (gość)

  Nie tknąłbym nawet najpiękniejszej na świecie , dziwka to dziwka, ruch jak na dworcu , wchodzą i wychodzą

  28.01.2014 20:00
 • ... (gość)

  ten program to absolutna porażka. Ani to dokument, ani fabularny. Ludzie podstawieni, wszystkie możliwe i podstawowe błędy dokumentu, na kilometr widać, że to wszystko nie ma NIC wspólnego z dokumentem. Kto to wyprodukował, kto na to wyłożył kasę? Taka amatorszczyzna ze az boli.

  21.01.2014 00:50
 • Kasia (gość)

  Biedne dziewczyny muszą męczyć się z takimi brudasami jak faceci.....fuj

  20.01.2014 22:52
 • Prawdziwy (gość)

  To już leciało na tvn style pare miechów temu

  14.01.2014 22:10
 • kolo (gość)

  oto zielona wyspa tuska i jego bandy

  14.01.2014 00:32
 • typ

  Po tytule wnioskuję, że dokument opowiadający o kulisach TVN'u

  13.01.2014 23:40
 • d**a rządzi światem :) (gość)

  ssaki leśne... zerknę ...

  13.01.2014 22:39
 • staryalejary

  Ledwo jeden wyjął , następny wsadza...blleee...

  20.11.2013 00:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×