- Odcinek 317 (Sezon 25) : Szeryf

Polska 2023

Multimedia

Streszczenie odcinka

Kiedy mieszkańcy plebanii próbują odnaleźć się w nowej pandemicznej rzeczywistości, na ulicach Sandomierza pojawia się tajemniczy zamaskowany Szeryf i zaczyna na własną rękę wymierzać sprawiedliwość tym, którzy mijają się z prawem. Ale jego coraz brutalniejsze metody nie podobają się ani policji, ani księdzu Mateuszowi. Tymczasem wśród mieszkańców Sandomierza rośnie liczba chorych, a przemęczeni pracownicy szpitala, w tym Wojtek, narzeczony aspirant Kobylickiej, najwyższym wysiłkiem próbują sprostać potrzebom pacjentów. Babcia Lucyna zaś, izolująca się na czas pandemii od całego świata, otrzymuje tajemniczy telefon od starego przyjaciela, od lat mieszkającego za granicą. Jego przyjazd do Sandomierza wniesie dużo zamieszania nie tylko w życie uczuciowe babci, ale również w śledztwo w sprawie Szeryfa.

 • Czas trwania: 44 minut
 • Gatunek: Serial kryminalny

Ojciec Mateusz w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • no (gość)

  no reafajnie

  14.03.2021 20:06
 • Lilka (gość)

  Jak kolejne odcinki będą grać w tych maskach to więcej nie będę oglądać. Chce na coś fajnego patrzeć. Co chcą pokazać? Nowa normalność?pranie mózgu. Nie po to film oglądam żeby widzieć i słyszeć to co na co dzień widzę. Jesli Kolejny odcinek bedzie o maseczkach, covid i testach, to koniec. Będę Bojkotować. Niech sobie sami żyją ta nowa normalnoscia i sami robią oglądalność. No po prostu nie da się na to patrzeć.

  12.03.2021 22:48
 • Nikt (gość)

  Nie mogłem się doczekać, a tu w maseczkach... Nie mówię, że teraz odcinki nie będą fajne, ale brakuje mi normalnych odcinków.

  10.03.2021 17:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×