Ostry dyżur, niezwykłe przypadki

Untold Stories of the ER, USA 2018

Program ukazuje kulisy pracy lekarzy ostrego dyżuru. Lekarze opowiadają o chwilach zwątpienia, bezsilności, a także o radości, jaką odczuwają za każdym razem, gdy uda im się uratować ludzkie życie.

  • Gatunek: Serial dokumentalny
  • Reżyseria: David Massar

Ostry dyżur, niezwykłe przypadki w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • David Massar Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Program ukazuje kulisy pracy lekarzy ostrego dyżuru. Ich zajęcie należy do najtrudniejszych na świecie; wiąże się z nim olbrzymi stres i wielka odpowiedzialność. Ceną za minutę opóźnienia lub błędną decyzję może być ludzkie życie. Spośród wielu historii, których świadkami są pracownicy ostrego dyżuru, autorzy programu wybierają najbardziej zadziwiające. Lekarze opowiadają o chwilach zwątpienia, bezsilności, a także o radości, jaką odczuwają za każdym razem, gdy uda im się uratować człowieka.

Siódma seria programu ukazującego kulisy pracy lekarzy z ostrego dyżuru. Ich zajęcie należy do najtrudniejszych na świecie. Wiąże się z nim olbrzymi stres i niewyobrażalna wręcz odpowiedzialność, gdyż ceną za każdą minutę zwłoki lub błędną decyzję może być ludzkie życie. Spośród wielu historii, których świadkami są pracownicy ostrego dyżuru, autorzy programu wybierają te najbardziej niesamowite i zadziwiające. Lekarze opowiadają także o chwilach zwątpienia, bezsilności, ale i radości, jaką odczuwają za każdym razem, gdy uda im się wyrwać kolejne ludzkie istnienie ze szponów śmierci.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×