- Odcinek 3656 (Sezon 47)

Polska 2024

Multimedia

Streszczenie odcinka

Marysia stara się zrozumieć sytuację, w której znalazła się Emilka. Nie wszystko jest takie proste, jakby się wydawało. Emilka obawia się, że jej obecny stan może nieść za sobą poważne konsekwencje w Wadlewie. Natomiast Laura mówi Marcie o tym, że widziała Arka pracującego w kawiarni. Wygląda na to, że okłamał ją historią o etacie w jednej z wrocławskich redakcji. Marta postanawia dowiedzieć się prawdy. Nie chce po raz kolejny paść ofiarą manipulacji. Natomiast Bartek postanawia rozstać się z Eweliną. Uważa, że szczerość jest najważniejsza, a on nie chce już dłużej udawać swego uczucia do niej. Ewelina źle znosi odrzucenie. Celina natrafia podczas spaceru na coś przerażającego.

 • Czas trwania: 33 minut
 • Gatunek: Serial obyczajowy

Pierwsza miłość w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • kajetan,k (gość)

  Przerażona Melisa próbuje zrozumieć, dlaczego znalazła się w tak beznadziejnej sytuacji. Zamknięta i przywiązana próbuje wezwać pomoc, ale bezskutecznie. Zastanawia się, dlaczego Ewelina jest wobec niej tak okrutna. Próbuje namówić ją do wypuszczenia na wolność. Ta jednak potrzebuje jej, aby raz na zawsze pozbyć się Emilki z Wadlewa. Przerażona Melisa próbuje zrozumieć, dlaczego znalazła się w tak beznadziejnej sytuacji. Zamknięta i przywiązana próbuje wezwać pomoc, ale bezskutecznie. Zastanawia się, dlaczego Ewelina jest wobec niej tak okrutna. Próbuje namówić ją do wypuszczenia na wolność. Ta jednak potrzebuje jej, aby raz na zawsze pozbyć się Emilki z Wadlewa.

  25.09.2023 18:05
 • kajetan,k (gość)

  loook now Przerażona Melisa próbuje zrozumieć, dlaczego znalazła się w tak beznadziejnej sytuacji. Zamknięta i przywiązana próbuje wezwać pomoc, ale bezskutecznie. Zastanawia się, dlaczego Ewelina jest wobec niej tak okrutna. Próbuje namówić ją do wypuszczenia na wolność. Ta jednak potrzebuje jej, aby raz na zawsze pozbyć się Emilki z Wadlewa.

  25.09.2023 18:03
 • kajetan,k (gość)

  Przerażona Melisa próbuje zrozumieć, dlaczego znalazła się w tak beznadziejnej sytuacji. Zamknięta i przywiązana próbuje wezwać pomoc, ale bezskutecznie. Zastanawia się, dlaczego Ewelina jest wobec niej tak okrutna. Próbuje namówić ją do wypuszczenia na wolność. Ta jednak potrzebuje jej, aby raz na zawsze pozbyć się Emilki z Wadlewa.

  25.09.2023 18:03

Dodaj komentarz

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×