Początki życia

First Life, Wielka Brytania 2010

Skamieliny odnalezione w Górach Skalistych Kanady dokumentują wybuch różnorodności zwierzęcych gatunków. Stanowią podstawę wiedzy o pierwszym drapieżniku i procesie podbicia oceanów przez zwierzęta.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Początki życia w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Sir David Attenborough przez ponad 50 lat kariery dokumentalisty przyrody przemierzył świat wzdłuż i wszerz odkrywając jego cuda. W kolejnej serii wyrusza on w poszukiwaniu śladów początków życia na Ziemi i pierwszych zwierząt jakie się na niej pojawiły. Od zamglonych wybrzeży Nowej Fundlandii po pustynie Afryki Północnej i lasy deszczowe Queensland, Sir David w skamielinach i żyjących zwierzętach odnajduje dowody istnienia w historii Ziemi sprzed pół biliona lat.

Przez ponad 50 lat swojej kariery dokumentalisty przyrody Sir David Attenborough przemierzył świat wzdłuż i wszerz odkrywając przed nami jego cuda. W tej serii wyrusza w poszukiwaniu śladów początków życia na Ziemi i pierwszych zwierząt jakie się na niej pojawiły. Od zamglonych wybrzeży Nowej Fundlandii po pustynie Afryki Północnej i lasy deszczowe Queensland Sir David Attenborough, w skamielinach i żyjących zwierzętach, odnajduje dowody istnienia w historii Ziemi sprzed pół biliona lat okresu pierwszego pojawienia się zwierząt w oceanach. Ta historia w serialu zostanie zaprezentowana przy pomocy pięknych zdjęć, efeków specjalnych i oczywiście jedynego w swoim rodzaju czaru tego wspaniałego, jedynego w swoim rodzanu naturalisty Sir Davida Attenborough.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×