- streszczenia odcinków

USA 2011
  • Miasto cesarzy, papieży i ludzi renesansu. Fascynujące zawody X-Figthers na Stadio Flaminio. Drake wyrusza do Cerveteri w północnym Lacjum. Poznaje tajniki wyroku makaronu, włoskie przysmaki i trafia do szkoły dla gladiatorów.

  • Drake sędziuje podczas piątego przystanku światowej trasy Redbull X-Fighters. Zwiedza rezydencję Boba George'a, Liberace telewizyjnych zawodów w rzutkach. Wraz z uroczą żoną, Hillary, odkrywa bengalską kuchnię.

  • W stolicy Rosji Drake szaleje w Łaźniach Sandunowskich, słucha psychodelii w klubie "Project O.G.I." i surfuje po rzece Moskwa. Ale to tylko wstęp do zawodów Red Bull X-Fighters organizowanych na Placu Czerwonym.

  • W gorącej stolicy Hiszpanii Drake uczestniczy w największej batalii wodnej na świecie. Odwiedza Coral de la Moreria, katedrę flamenco, rockandrollową dzielnicę Malasana oraz Botín, najstarszą restaurację na świecie.

  • W stolicy Meksyku Drake McElroy próbuje mescalu, pulque i ozora w taco. Zwiedza słynący z okultystycznych rekwizytów Mercado de Sonora i słucha mariachi na Plaza Garibaldi. Poznaje gwiazdy Enduro oraz freestylowego motokrosu, Homero Diaza i Ericka Ruiza.

Nowsze Starsze

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Podróże motocyklowe Drake'a McElroya w telewizji

ZwińRozwiń

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×