Podróże z paletą i pędzlem

Splash of Color, USA 2009

Australijski malarz, Robert Hagan, udaje się w niebywałą podróż do najbardziej malowniczych zakątków świata. Barwne pejzaże i niezwykłe sceny służą artyście za inspirację do kolejnych obrazów.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Podróże z paletą i pędzlem w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Australijski malarz, Robert Hagan, udaje się w niebywałą podróż do najbardziej malowniczych zakątków świata. Barwne pejzaże i niezwykłe sceny rodzajowe służą artyście za inspirację do kolejnych obrazów, które powstają na oczach widzów. Hagan ma jasno określony cel: przemierzać ziemski glob w poszukiwaniu fascynujących obrazów. Znajduje je zarówno na pastwiskach Środkowego Zachodu USA, w dżunglach Kambodży i na plażach tropikalnych wysp. W jego pełnych życia obrazach utrwalone zostają niezwykłe sceny i miejsca.

Seria "Splash of Color" to zupełnie nowe doświadczenie telewizyjne - połączenie tematyki podróżniczej z popularyzowaniem sztuki w atrakcyjny wizualnie i oryginalny sposób. Australijski malarz Robert Hagan udaje się w niebywałą podróż do najbardziej malowniczych zakątków świata. Barwne pejzaże i niezwykłe sceny rodzajowe służą artyście za inspirację do kolejnych obrazów, które powstają na oczach widzów. "Świat jest w moich obrazach" - mówi. Hagan ma jasno określony cel: przemierzać ziemski glob w poszukiwaniu fascynujących obrazów. Znajduje je zarówno na pastwiskach Środkowego Zachodu USA, w dżunglach Kambodży i na plażach tropikalnych wysp. Maluje zagrożone słonie w północnej Tajlandii, Angkor Wat w Kambodży, pola ryżowe na Filipinach i wodospady Victorii w Zimbabwe. W jego pełnych życia obrazach utrwalone zostają niezwykłe sceny i miejsca.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×