Pół tony nastolatka

Half Ton Teen, 0

Spotkanie z Billym, który waży 360 kilogramów. Jego waga sprawia, że chłopa prawie nigdy nie opuszcza fotela. Bohater uświadamia sobie, że musi zrezygnować z diety liczącej 8000 kalorii dziennie.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Pół tony nastolatka w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Spotkanie z 19-letnim Billym Robbinsem, który waży 360 kilogramów. Jego waga sprawia, że chłopak prawie nigdy nie opuszcza fotela. Nie jest w stanie o siebie zadbać, więc jest uzależniony od mamy, która spełnia każdą potrzebę i zachciankę syna. W końcu Billy uświadomił sobie, że musi zrezygnować z diety liczącej 8000 kalorii dziennie.

Zapraszamy na spotkanie z Billym Robbinsem, najcięższym nastolatkiem na świecie, o wadze 362 kilogramów. Chłopak robi wszystko, aby ważyć 82 kg i rozpocząć samodzielne życie. Zapraszamy na spotkanie z Billym Robbinsem, 19-letnim chłopakiem, który waży 360 kilogramów. Jego życie, jak większości nastolatków, składa się głównie z jedzenia, spania, oglądania telewizji i grania w gry wideo. Niestety, waga chłopaka sprawia, że prawie nigdy nie opuszcza fotela. Sam nie jest w stanie o siebie zadbać, więc jest uzależniony od swojej mamy Barbary, która z kolei spełnia każdą potrzebę i zachciankę syna. Karmi go, ubiera, myje, sprząta po nim, ogląda z nim telewizję i nawet śpi w tym samym pokoju. Teraz Billy uświadomił sobie, że musi zrezygnować z diety liczącej 8000 kalorii dziennie. Musi wprowadzić drastyczne zmiany w swoim życiu, nie tylko aby uniezależnić się od mamy, ale także aby nie zajeść się na śmierć.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×