Polarni piloci

Ice Pilots, Kanada 2009

Historia ostatnich prawdziwych polarnych pilotów z kanadyjskiej Północy, poruszających się starymi samolotami podczas wykonywania trudnych prac w bezlitosnych warunkach atmosferycznych.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Polarni piloci w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Polarni piloci z kanadyjskiej Północy latają śmigłowcami z okresu II wojny światowej, które niewiele zmieniły się do czasów współczesnych. Pracują w wyjątkowo nieprzyjaznych warunkach pogodowych, takich jak niska temperatura i zamiecie śnieżne, musząc radzić sobie z różnego rodzaju awariami. To wyjątkowo trudna praca i niebezpieczna praca.

Ten sezon zaczyna się od kompletnego niepowodzenia, kiedy to C-46 doświadcza poważnych problemów z biegami na pasie startowym, a dla całej ekipy zaczyna się trudna droga pod górkę. Potem, kiedy do Yellowknife zawita najzimniejsza zima od dziesięcioleci, każdy pilot i mechanik firmy będzie starał się utrzymać w powietrzu starzejące się maszyny. Przyszłość Buffalo w ogromnym stopniu zależy od Electry Joe Lockheeda ? do czasu, kiedy dziwaczny wypadek uziemia samolot. Usłyszawszy, że Electra może zostać sprzedana, Joe udaje się z pilną misją przez Atlantyk. Rekordowo mroźna zima się przedłuża, a młody pilot wyrusza aż z Australii, żeby zapracować na miejsce w zespole DC-3. A wieloletni członek rodziny Buffalo odchodzi na dobre.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×