Policjantki i policjanci

Policjantki i policjanci, Polska 2023

Dynamiczny, pełen zwrotów akcji i suspensu serial ukazuje historie dwóch załóg policyjnych, które na co dzień patrolują dzielnice Wrocławia.

 • Gatunek: Serial obyczajowy

Policjantki i policjanci w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Obsada

 • Mariusz Węgłowski jako Mikołaj Białach
 • Paweł Kowalczyk jako Miłosz Bachleda

Twórcy

 • Monika Galliot Salińska Producent
 • Anna Skowrońska Producent
 • Andrzej Muszyński Producent

Opis programu

Podglądając ich pracę, widzowie dowiadują się, jak wygląda służba w wydziale prewencji policji i rzeczywistość mrocznych zakamarków, gdzie króluje bieda, agresja, siła i marzenie o łatwym zysku. Bohaterowie serialu każdego dnia stawiają czoła trudnym społecznym problemom, muszą radzić sobie z rodzinnymi awanturami, niebezpiecznymi napadami, pospolitymi przestępstwami, sprawcami przemocy domowej, samobójcami, desperatami czy pijanymi kierowcami.

Serial opowiada jednak nie tylko o pracy, ale też o życiu prywatnym tytułowych bohaterów – o tym jak służba wpływa na ich osobiste wybory, a także jak ich własne losy rzutują na ich życie zawodowe. Poznajemy ich codzienność i zmagania ze stresem, ich rozterki i wahania, marzenia i rozczarowania, rodzinne problemy i życiowe komplikacje.

Oprócz wartkiej akcji i zaskakujących historii, w serialu nie brak emocji, wzruszeń i przykładów prawdziwego bohaterstwa.

Czwórka tytułowych bohaterów to dwa patrole, które tworzą Ola i Mikołaj oraz Monika i Krzysztof.

Komentarze

Skomentuj
 • Pink (gość)

  Wpychanie grze się da 06 promocja. odcinki. wywiady. Lav.jest irytujące na siłę roba z nich gwiazdy serialu i parę 1 serialu. Szkoda ze w ich miłość trudno uwierzyć. Koszmarnie słaba para. A jest dosłownie wszędzie. Ciekawe jak długo na tej niby parze pojadą jako oglądalność im poleci. Fani innych postaci będą mnie dość olewania ich ulubieńców lub pozywana się ich na chama

  17.09.2023 18:30
 • I tak usuną komentarz (gość)

  Nie wiem co kombinuje Klara ale mam nadzieję, że osiagnie swoje cele i rozbiję tą żałosną parę Natalia i Marek 🤮

  17.09.2023 11:43
 • Sara (gość)

  Brawo dla scenarzystów za rozwalanie serialu nie ma jak zabrać jedna z bardziej lubianych par. Na odczep się. Widać że odejście zatok było pomysłem scenarzystów nie aktorów. Nic nie wyjaśnili wątek pospieszny byle by oddać czas antenowy natali i Markowi. Już wiadomo że Matylda ma mieć jakieś akcje arek wraca zaraz będą w 4 z krala masakra. To serial o natali czy o polici? Wątki związane z zatokami są urwane np ojciec Szymona. Ale oczywiście grunt że zapala może być glina bohaterem na siłę a powinien siedzieć za złamanie prawa 5 punktach ale jemu to wolno i Natalia najważniejsza wątki pod na jej faceci siostra. Brak tylko żeby górala się pozbyli. Nie czepiała bym się tak tej nieszczęsnej pary natala&marek jakby nie wpychali ich dosłownie wszędzie i zrobili z nich gwiazdy serialu kosztem reszty bohaterów i zapały jakby to logicznie wyjaśnili a nie wzięli komentarz z fb i zadowoleni co z tego że nie ma sensu?. A teraz jeszcze odebrali jedna z najcudowniejszych par serialu od tak na siłę. Dno nie serialu życzę powodzenia gdy oglądalność wam poleci.

  14.09.2023 14:21
 • TERESA (gość)

  NIE ŁADNIE KOGOŚ MUWIĆ ŻE KTOŚ JEST GŁUPI ALBO PUSZCZALSKOM SARAH SIE WSTYDZIĆ OKIMS TAK KOMETOWAĆ ZASTANUW SIĘ Sarah

  11.09.2023 12:25
 • TERESA (gość)

  NIE ŁADNIE KOGOŚ MUWIĆ ŻE KTOŚ JEST GŁUPI ALBO PUSZCZALSKOM SARAH SIE WSTYDZIĆ OKIMS TAK KOMETOWAĆ ZASTANUW SIĘ Sarah

  11.09.2023 12:24
 • NIKOLA (gość)

  NIECH RENATA TERAZ NAPRAWDE NIECH NIE ŻYIE

  11.09.2023 12:16
 • GRARZYNA (gość)

  JA LUBIE NATALIE I MARKA I MIKOŁAIA I MIŁOSZA I JACKA I LENE I TOMASZ I EMILKE LUBIE OBECNEGO KOMEDANTA JERZEGO WITACKIEGO I SZYMONA I ASIE

  11.09.2023 12:12
 • Dno (gość)

  Niech Szymon z Asia nie odchodzą z serialu. Że nich serial jest nudny. A nie każdy lubi ta żałosna parę natala Marek. Czy zapala który robi co chce.

  11.09.2023 11:59
 • WIGA (gość)

  CHEJ KIEDY BEDOM RAZEM NATALIA I MAREK ONI DOSIEBIE PASUIĄ POZDRAWIAM

  11.09.2023 11:55
 • BRANKA (gość)

  niech krala sie zakocha w jacku

  11.09.2023 11:52
 • Wcrx (gość)

  Niestety ten sezon zapowiada się tak słabo sze to nie pojęte. Kompletnie nic tam się nie dzieje. Laurka dla zapały i rub co chcesz naiwne dzieci to łyknął a to że sensu to niema no cuz i tak kupią wszystko. Marek to nie myśli dziecko za niego myśli i działa on tylko stoi i czeka aż harem sam zanim będzie latał. Lena i mikołaj to tło na wątek ich córek to serial o polici? Czy o związkach i dojrzewaniu? Góral zrobili z niego worek treningowy wszystko co złe dolnego. Zatoki w tym serialu już nie ma. Najsłabszy sezon od 19 sezonów. Kompletnie nic sienie dzieje nie ma ciekawych wątków postacie są nie jak albo znikają bo wątki 2 lub 3 planowych postaci nagle są najważniejsze a policja to tylko dekoracja znana tytuł na sultana marka i jego harem. Albo miłość i kryminał w tyle gliny

  29.08.2023 10:32
 • I tak usuną komentarz (gość)

  Zapowiada się, najsłabszy sezon od dawna. Dosłownie nie ma nic do oglądania w tym serialu ☹️☹️☹️

  28.08.2023 19:58
 • Koni (gość)

  Co się stało z Szymonem? Aktor odszedł z serialu czy jak? Czy będzie w 19?. Nie dałam rady przebrnąć przez cumkanie natali z kolejnym facetem. Oglądałam dla policyjnej roboty. Rozumiem sympatię do danej pary ale to co się dzieje w tym serialu zakrawa o żart policyjna robota to margines. Postacie są marginesem. Były glina który zabił. Nie udzielił pomocy uciekł z kica od tak sobie wraca na patrol bez wyjaśnienia tego bo hasło wto Ti rozumiem że policja pez karna i może zabijać bo tak? Nagle z serialu o policji stali się serialem o życiu natali mróz i Krzyśka zapały a resztę olać albo rozwalić związek żeby Natalia mała więcej czasu antenowego. Rozumiem że dzieciaki ja luba ale mące też inna widownie która lubi inne postaci. Np górala. I nie chcą tylko i wyłącznie natali i marka czy wcześniej arka oglądać ale też chcą widzieć pozostałych bohaterów co się z nimi dzieje. Pip zmieniło się w miłość i zdradę. Już więcej kryminalnych wątków uświadczysz w pierwszej miłości niż w serialu o policji to absurd

  11.08.2023 13:38
 • Danka (gość)

  Powinni zmienić tytuł serialu na Patrol 06 i jacyś policjanci bez znaczenia, albo romansidła Natalii.

  04.08.2023 08:32
 • Wtf (gość)

  Do dawnej fanki serialu. Umowy to oni tam mają tylko scenarzyści nie wiadomo czemu zawzięli się na torturowanie nas Natalia i jej kolejnymi facetami i bezsensownym wątek Krzyśka. Choć i tu w 19 zapowiada się ze będzie go tyle co kot napłakał nawet lepiej wątek bez logiki. Szkoda ze z górala zrobili tło. Zatoki niby grają a znikli całkowicie bez sensu zrobili z pip "erotyczne życie natali mróz i Swat zapały" a o reszcie bohaterów zapomniane

  27.07.2023 09:52
 • Dawna fanka serialu (gość)

  Do wtf bo ci aktorzy to powinni mieć konkretne umowy. Albo gra albo nie, a nie zgłaszają się, do serialu a potem wypinają się całkowicie, wątek i fabuła się, rozpada i zostaje badziew. Co do Górala nie oczekiwała bym aż tak dużego wątku, on robi tu za tło tylko. Pewnie o Zielińskich nic nie będzie, za to niewyżyta Natalia i kolejny jej gach będą brylować.

  26.07.2023 21:10
 • Wtf (gość)

  Stawiam że coś się stanie przy porodzie i uśmierca Asi a Szymon albo z pomocą górala będzie wychowywał dziecko albo wyjedzie. Widać że zamykają wątki żeby dać saly czas tylko natali i Krzyśka bo to takie gwiazdy serialu. Bo produkcja ich kocha. Z Mikołaja i górala już zrobiło tło Szymon z aśka praktycznie znikli więc stawiam że ja uśmierca.

  13.07.2023 09:45
 • Wcrx (gość)

  Nie stety pip zmienił się w pm. Scenarzyści faworyzują 3 osoby Natalie marka i Krzyśka. Który to mdły romans natali? W kółko to samo i ona cagle dostaje najlepsze wątki robotę. To samo krzysiek 2 wiecznych bohaterów komendy jeden kryminalista 2 wiecznie zakochana 5 sekund bez faceta. Biedny Góral zrobili z niego ofiarę wiecznie go jakąś oszukuje. Stał się tle. Z resztą inni też już nie mają nic do powiedzenia w tym serialu bo są tlem już nawet epizody mają więcej do powiedzenia np mama Leny od tytułowych policjantów wszyscy poza Natalia, Markiem, Krzyśkiem to tło nie zdziwię się jak w końcu znikną i zostanie tylko Nat, krzysiek. Zatok to wątek znikł caza zawsze znaczy ograniczenie albo wręcz zniknięcie wątku zakończenie. Patrząc po tym że którzy zajmują się teatrem, dubbingiem i nie ma ich w ogóle na planie pip (ta jedna relacja p. Pawła nie wiadomo z czego jest równie dobrze może to być z innego serialu którego nie oznaczył) to już pozbyli się jednego wątku. Żeby mieć więcej miejsca czasu na mdły romans natali i ta idiotyczna historyjkę Krzyśka bez logiki i sensu.

  10.07.2023 12:21
 • Dawna fanka serialu (gość)

  Do WRCX zdecydowanie mam takie samo wrażenie. Pierwsza miłość a nie Pip. Ci scenarzyści są do wywalenia. W Sprawiedliwi wydział kryminalny też się, nie popisują, szczególnie watek takiego Jawora to kompletna pomyłka. Kiedyś lubiłam Natalię, ale teraz mnie ona drażni, wielka gwiazda komendy. Ona zawsze ma najlepsze watki począwszy od pierwszego męża, do teraz i tej naciąganej miłość z Korwickim. Najmądrzejsza, trochę zarozumiała, jak i Zapała zresztą też, za to Mareczek ten najświętszy i najlepszy na całej komendzie. Ci scenarzyści zapędzają się. Ta faworyzację widać na każdym kroku. Też obawiam się, ze inne watki wygasną, bo Natala najważniejsza, jakby była jedyną policjantką na komendzie. Zatok jest mało, ten wątek stoi w miejscu i jakoś nie ma chyba uroku na ciąg dalszy, Góral od dawna stał się, mdły i bez polotu. Oglądając jego pierwsze odcinki, a obecne to niebo a ziemia. Stracił całą parę i Jagna w tym sezonie była okropna.

  09.07.2023 21:44
 • Wcrx (gość)

  Do dawna fanką serialu. Nie stety ostatnimi czasami serial zmienił się w miłość do świętej trójcy zapały. Natali i marka. A pozostali to tło co jest nie fer w stosunku do innych fanów widzów. Którzy luba górala czy zatoki. Poświęcili wątek górala dla nowego związku natali nowa Maryśka 🙄jakbyśmy oglądali pierwsza miłość a nie pip. Obawa się że powoli wygaszają wątek górala i zatok i niedługo ich pożegnamy z serialu np postaci wyjadą czy coś w tym stylu. Już i tak jedyne postaci u których coś się dzieje to Natalia. Krzysiek i marek. Bo scenarzyści faworyzują ta 3 a reszta postaci to przymusowe tło bo musi być więcej ludzi niż ta 3 ukochana. A oba wątki są wręcz idiotyczne aż dziwne ze dzieciaki łykają te wątki jak pelikany i wierzą że to ma sens np. Praca Krzyśka dla wto. Albo ten idiotyczny wątek miłosny natali i marka 🙄.

  06.07.2023 13:05
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 7.7 Głosów: 19

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×