- Odcinek 624

Polska 2019

Multimedia

Streszczenie odcinka

Początek nowej serii - oprócz odpowiedzi na pytanie, jak zakończył się atak gangsterów na komendę oraz plan zemsty Emilki na deweloperze, który zrujnował jej rodzinę - przyniesie radykalne zmiany i zwroty akcji w życiu niektórych bohaterów serialu, a także sporo zawirowań na komendzie. W nowym sezonie zobaczymy kilka nowych postaci, w które wcielą się Mariusz Dzyruk, Pamela Płachtij, Paweł Kowalczyk i Anna Bosak. Po ataku gangsterów na komendę Ola Wysocka (Magda Malcharek) obwinia się o sytuację do jakiej doszło. Tymczasem z Komendy Wojewódzkiej przychodzi list. Ola jest pełna najgorszych przeczuć. Kiedy Mikołaj (Mariusz Węgłowski) dowiaduje się co zawierało pismo, podejmuje szokującą decyzję, która kompletnie odmieni jego życie. Zakochani Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) nigdy jeszcze nie byli tak szczęśliwi, ale policjantka ma coraz większe obawy co do byłej dziewczyny Zielińskiego. Chciałaby też mieć pewność czy Tymek jest jego synem. Wkrótce zaczyna także nabierać wątpliwości, czy związek sprzed lat jest rzeczywiście całkowicie zamkniętą przeszłością dla Szymona. Z kolei Wojtek (Bartłomiej Piekarski) zdaje sobie sprawę ze swoich uczuć do Zuzy (Maryla Morydz) i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Próbując zagłuszyć emocje, zaczyna imprezować. Noc w klubie zakrapiana sporą ilością alkoholu może się okazać początkiem większych kłopotów. Nowe problemy pojawiają się też w życiu Zapałów. W ich małżeństwie rodzi się kryzys. Krzysiek (Wojciech Sukiennik) nie umie poradzić sobie z mieszanymi uczuciami co do postępowania Emilki (Anna Kukawska). Wie, że żona chciała ratować rodzinę przed ruiną, ale nie potrafi pogodzić się z tym, że postanowiła działać w tajemnicy przed nim. Mając świadomość, jak długo skutecznie go oszukiwała, obawia się, że nie będzie już w stanie jej ufać jak dawniej. Dyżurny Jacek (Przemysław Puchała) jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa (Wiesław Cichy) i Juliusza (Bogusław Kudłek) z nieodłączną Luną. Tymczasem zaawansowana ciąża Jaskowskiej (Małgorzata Kałuzińska) zbliża się do rozwiązania.

 • Gatunek: Serial obyczajowy

Policjantki i policjanci w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • gość (gość)

  SUKIENKA AŚKI JAK WYSIADA Z SAMOCHODU POD KOŚCIOŁEM TO JEST JAKAŚ INNA ,JAKIEŚ KORONKI NA DOLE SUKNI. TA OD SZYMONA BYŁA RACZEJ GŁADKA

  30.11.2019 21:08
 • Tomek (gość)

  Ja chciałbym w następnym sezonie policjanci i policjantki zobaczyć Dyżurnego Jacka Nowaka w patrolu interwencyjnym, a na stanowisku Dyżurnego chciałbym zobaczyć Profosa gdyż też jest doświadczony policjant. Byłaby to nowa i zaskakująca zmiana. Ponadto Mikołaja Bialacha widziałbym jako nowego Komendanta jednostki. Nowy sezon zaczynał by sie od informacji że Białach ukończył kursy oficerskie i dostał propozycję objęcia stanowiska komendanta komendy wrocławskiej.

  29.11.2019 09:41
 • Ew (gość)

  Czy wojtek bedzie zuzą

  10.11.2019 23:55
 • zulka (gość)

  Przepraszam. Pisalam dobrze , a jednak są duże przekłamania.

  08.11.2019 08:04
 • zulka (gość)

  Nie możecie uśmiercić tak wspaniałych aktorów. w ogóle serial jest super. Fabuła, ale przede wszystkim.hra amgorów zasluvunaca na laury.

  08.11.2019 08:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×