Powrót zaklinacza niedźwiedzi

Bear Whisperer Returns, USA 2010

Inspirująca opowieść o mężczyźnie, który podjął wyzwanie ocalenia niedźwiedzi zamieszkujących okolice miasteczka Mammoth Lakes w Kalifornii, chroniąc jednocześnie jego mieszkańców.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Powrót zaklinacza niedźwiedzi w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Inspirująca opowieść o mężczyźnie, który podjął wyzwanie ocalenia niedźwiedzi zamieszkujących okolice miasteczka Mammoth Lakes w Kalifornii, chroniąc jednocześnie jego mieszkańców. Wraz z turystami na miejsce przybywają bowiem wygłodniałe czarne niedźwiedzie. Steve Searles, zaklinacz niedźwiedzi, podejmuje próbę zapewnienia pokojowej koegzystencji ludzi i niedźwiedzi.

W kurorcie, gdzie niedźwiedzie i ludzie wchodzą sobie w paradę, pokój może zapewnić jedynie "zaklinacz niedźwiedzi". Zapraszamy do kalifornijskiego miasteczka Mammoth Lake, którego mieszkańcy znajdują się w dość osobliwej sytuacji. Wraz z turystami na miejsce przybywają bowiem wygłodniałe czarne niedźwiedzie. Podążamy śladami eksperta Steve'a Searlesa, który robi co w jego mocy, by umożliwić pokojową koegzystencję ludzi i niedźwiedzi. Ten serial to inspirująca opowieść o mężczyźnie, który podjął wyzwanie ocalenia niedźwiedzi, dbając jednocześnie o dobro publiczne.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×