Prawdziwi śledczy

Real NCIS, 0

Serial przedstawia pracę agentów Kryminalnego Biura Śledczego Marynarki Wojennej USA. Zaprezentowane zostaną różne techniki dochodzeniowe, techniki strategiczne i tajne operacje.

 • Gatunek: Serial dokumentalny

Prawdziwi śledczy w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Amerykański Departament Marynarki Wojennej jest siedzibą jednej z najlepszych agencji dochodzeniowych Kryminalnego Biura Śledczego Marynarki Wojennej, w skrócie NCIS. Każdy odcinek serialu przedstawia wydarzenia z punktu widzenia agentów specjalnych, których zadaniem jest rozwiązanie najtrudniejszych spraw z akt NCIS na świecie. Zaprezentowano szereg technik dochodzeniowych z zakresu medycyny sądowej, twardych rozgrywek strategicznych, tajnych operacji i profilowania psychologicznego.

Amerykański Departament Marynarki Wojennej jest siedzibą jednej z najlepszych agencji dochodzeniowych na świecie, Kryminalnego Biura Śledczego Marynarki Wojennej, w skrócie NCIS. Praca tej jednostki została spopularyzowana przez znany serial fabularny. Każdy 60-minutowy odcinek Prawdziwego NCIS przedstawia wydarzenia z punktu widzenia agentów specjalnych, których zadaniem jest rozwiązanie najtrudniejszych, najbardziej fascynujących spraw z akt NCIS na całym świecie. W poszczególnych odcinkach zaprezentowano szereg technik dochodzeniowych z zakresu medycyny sądowej, twardych rozgrywek strategicznych, tajnych operacji i profilowania psychologicznego. Widzowie śledzą nieoczekiwane zwroty akcji, przeżywają sukcesy i porażki, poświęcenie i determinację agentów, którzy żadnej sprawy nie pozostawią bez wyjaśnienia.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×