Przeżyć w kosmosie

Turen Gar Til Mars, Dania 2010

Ludzkie osiedla na odległych planetach nie są tylko wizją rodem z powieści science-fiction. Kosmiczna kolonizacja nie zależy tylko od zaawansowanych technologii oraz wiedzy i zdolności astronautów.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Przeżyć w kosmosie w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Ludzkie osiedla na odległych planetach nie są już tylko wizją rodem z powieści science-fiction. Kosmiczna kolonizacja nie zależy jednak tylko od wysoce zaawansowanych technologii oraz wiedzy i zdolności astronautów. Kluczowe znaczenie może mieć fizyczna wytrzymałość, silna psychika, umiejętność radzenia sobie ze stresem przyszłych zdobywców obcych światów. Dokument pozwala prześledzić długą historię wysiłków kosmonautyki, mających na celu przełamanie ograniczeń ludzkiego ciała i umysłu.

Ludzkie osiedla na odległych planetach nie są już tylko wizją rodem z powieści science-fiction. Tak przynajmniej przekonują nas bohaterowie mini-serialu "Przeżyć w kosmosie". Postaw pierwszy krok na drodze do kolonizacji kosmosu! Kosmiczna kolonizacja nie zależy jednak tylko od wysoce zaawansowanych technologii oraz wiedzy i zdolności astronautów. Kluczowe znaczenie może mieć fizyczna wytrzymałość, silna psychika, umiejętność radzenia sobie ze stresem przyszłych zdobywców obcych światów. Od pierwszych eksperymentów z lat 60., gdy śmiałków poddawano izolacji od świata w atrapie statku kosmicznego po najnowsze próby z udziałem sprzętu rodem z przyszłości... Trzyodcinkowa seria "Przeżyć w kosmosie" pozwala nam prześledzić długą historię wysiłków kosmonautyki, mających na celu przełamanie ograniczeń ludzkiego ciała i umysłu. Zrealizowany z udziałem czołowych ekspertów wielu dziedzin mini-serial w pełni przybliży nam potencjalne trudy największej wyprawy, jakiej oczekuje rodzaj ludzki.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×