25-lecie Ich Troje. Michał Wiśniewski wyznał miłość żonie Poli! Na scenie zachwycili Etiennette i Xavier Wiśniewscy!

Drugi dzień 6. Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie należał do Michała Wiśniewskiego i zespołu Ich Troje, który w amfiteatrze nad jeziorem Czos świętował swoje 25-lecie. Działo się! Były wyznania miłości, gościnne występy oraz wzruszenia! Zobaczcie sami!

Multimedia

Michał Wiśniewski wyznał miłość żonie Poli! Na scenie zachwycili Etiennette i Xavier Wiśniewscy!

Na scenie zabrzmiały największe hity zespołu Ich Troje, które przez ostatnie ćwierćwiecze gromadziły na koncertach, przed telewizorami i przy odbiornikach radiowych tysiące fanów. Koncerty Ich Troje zawsze były spektakularne, z bogatą scenografią, kostiumami, choreografią i efektami specjalnymi. Przez 25 lat zespół zagrał kilkaset koncertów w kraju i poza jego granicami, sprzedał blisko 12 milionów płyt. Mrągowski koncert również odbył się z wielką pompą. Michał Wiśniewski podjechał pod scenę motocyklem, nie zabrakło pochodni i fajerwerków, tancerzy, a w jednym z występów pojawił się w kostiumie, w którym wystąpił w 2006 roku na Eurowizji w Atenach.

Podczas koncertu zabrzmiały zarówno największe hity zespołu, takie jak "Powiedz", "A wszystko to", "Zawsze z Tobą chciałbym być", "Keine Grenzen", "Babski świat", jak i piosenki z nowej płyty, w tym "Nie szukaj mnie". Na scenie pojawiły się u boku Michała Wiśniewskiego dwie wokalistki Ich Troje - Justyna Majkowska i Anna Świątczak oraz Jacek Łągwa. Gościnnie wystąpił Nocny Kochanek oraz Doda, która niedawno zaprosiła Michała Wiśniewskiego na swój jubileusz w Sopocie. Wokalistka chwaliła charyzmę, osobowość i energię Wiśniewskiego. Wspominała też początki swojej kariery, kiedy z zespołem Virgin występowała jako suport przed koncertem Ich Troje. Jak przyznała, zrozumiała wtedy, że podstawą sukcesu jest osobowość sceniczna i wielkie show.

Etiennette Wiśniewska zawładnęła sceną razem z Michałem Wiśniewskim! Podobieństwo do ojca jest uderzające!Zobacz więcej

Na scenie u boku Michała pojawili się również jego najbliżsi - córka Etiennette oraz syn Xavier. Były to z pewnością najbardziej wzruszające momenty wieczoru. Jak żartowały Siostry ADiHD, czyli Ilona i Milena Krawczyńskie, które poprowadziły jubileuszowy koncert, "niedaleko pada wiśnia od wiśni". Na widowni słuchała koncertu mama Michała Wiśniewskiego, jego obecna żona Pola Wiśniewska, a także, m.in. Hanna Bakuła i szefowa Polsatu Nina Terentiew, która w trudnych chwilach zawsze wyciągała do niego pomocną dłoń.

Na zakończenie zespół Ich Troje otrzymał pamiątkowe Kryształowe Serca Polsatu, a Michał Wiśniewski również drzewko wiśni. To nie Titanic. Zespół Ich Troje mógł zatonąć co najmniej kilka razy, ale zły los omijał ich, a odważny kapitan opływał świat dookoła. Miarą sukcesu Ich Troje są rzesze kochających ich fanów oraz koncerty, nagrody i wypełnione po brzegi stadiony, nie tylko w naszym kraju. O wszystkich ciekawostkach związanych z zespołem możecie przeczytać w biografii, która właśnie ukazała się na rynku. Za Twoją ciężką pracę, za nieustanną wiarę w sens tego, co robisz, za umiłowanie i szacunek, który macie do swoich fanów - powiedział, wręczając Kryształowe Serca, Krzysztof Ibisz, a zgromadzona w amfiteatrze publiczność zaśpiewała jubilatom "100 lat".

Autor: AKPA

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Fan (gość)

  No fajna i widać że skromna może to pozory oby ojciec jej nie zepul

  16.08.2022 18:49
 • Fan (gość)

  No fajna i widać że skromna może to pozory oby ojciec jej nie zepul

  16.08.2022 18:48
 • Marta (gość)

  Ładnie śpiewa mam nadzieję że nie będzie zdezelowana jak jej ojciec.glos 100 razy lepszy od mandaryny

  16.08.2022 18:44
 • Eli (gość)

  To frajer on wszystkie kocha

  14.08.2022 19:41
 • Re💥 (gość)

  Fajnie, niech się kochają!

  14.08.2022 08:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×