25-lecie Ich Troje. Vivienne Wiśniewska to najmłodsza córka Michała Wiśniewskiego. Zobaczcie, jak dorastała!

Michał Wiśniewski to prawdziwa legenda polskiej muzyki. Dokonań na tym polu może pozazdrościć mu wielu artystów, bo Ich Troje lata temu było prawdziwą potęgą. Wiśniewski zawsze był barwną postacią, a media chętnie rozpisywały się o jego kolejnych małżeństwach. Dzisiaj pokażemy wam, jak zmieniła się najmłodsza córka Michała Wiśniewskiego, Vivienne Wiśniewska. Zobaczcie, jak teraz wygląda!

Multimedia

Vivienne Wiśniewska to najmłodsza córka Michała Wiśniewskiego. Zobaczcie, jak dorastała!

Michał Wiśniewski - to imię i nazwisko najprawdopodobniej zna każdy Polak. Nic dziwnego, bowiem przeboje Ich Troje były śpiewane i nucone dosłownie wszędzie! Nie masz szans, by znaleźć kogoś, kto nigdy nie słyszał "Powiedz" czy "A wszystko to, bo ciebie kocham".

O Michale Wiśniewskim chętnie rozpisywały się media. Gdy zespół Ich Troje zdobył popularność wraz ze swoją trzecią płytą pt. "3", Wiśniewski przestał być anonimowym wokalistą. Pojawił się kontrakt z wielką wytwórnią i wielkie pieniądze. Pojawił się też celownik mediów.

Xavier Wiśniewski ma już 20 lat! Jak zmieniał się syn Michała Wiśniewskiego?Zobacz więcej

Michał Wiśniewski zawsze dostarczał mediom plotkarskim treści do publikacji. A to spadł ze sceny, a to powiedział o kilka słów za dużo - działo się. Jednak największe emocje budziło jego życie uczuciowe. Związek z Mandaryną, praktycznie od samego początku, był publiczny. O ślubie, który transmitowała telewizja, mówili wszyscy. Tak samo, jak wszyscy mówili o rozwodzie Wiśniewskiego i Mandrykiewicz.

29 lipca 2006 roku w swojej posiadłości w Magdalence Michał Wiśniewski wziął ślub z ówczesną wokalistką Ich Troje, Anną Świątczak. Para doczekała się dwóch córek, Etiennette, która urodziła się we wrześniu 2006 roku, oraz Vivienne, która na świat przyszła 2 lutego 2008 roku.

Pola Wiśniewska jest piątą żoną Michała Wiśniewskiego. Ile ma lat? Czym się zajmuje?Zobacz więcej

Można odnieść wrażenie, że na razie Vivienne najmniej medialnie udziela się ze wszystkich dzieci Michała Wiśniewskiego, aczkolwiek należy pamiętać, że dwa lata temu... nagrała własną piosenkę, która została świetnie przyjęta przez fanów Ich Troje. Dziewczyna ewidentnie ma talent!

Dzisiaj Vivienne, razem z Etiennette, towarzyszy w koncertach swojej mamie, Ani Świątczak. Dziewczyny wspierają ją w chórkach i tylko patrzeć, jak rozpoczną solowe kariery!

Zobaczcie, jak zmieniała się Vivienne Wiśniewska!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×