25-lecie Ich Troje

25-lecie Ich Troje. Etiennette Wiśniewska zawładnęła sceną razem z Michałem Wiśniewskim! Podobieństwo do ojca jest uderzające!

Michał Wiśniewski to postać, której raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. Lider grupy Ich Troje znany jest ze swoich hitów, ale też... wielu małżeństw oraz dość licznego potomstwa. Teraz na wszystkich jest 15-letnia córka gwiazdora, Etiennette Wiśniewskiej, która podczas 25-lecia Ich Troje zawładnęła sceną razem z ojcem! Zobaczcie, jak teraz wygląda córka Michała Wiśniewskiego!

15.08.202225-lecie Ich Troje

25-lecie Ich Troje. Vivienne Wiśniewska to najmłodsza córka Michała Wiśniewskiego. Zobaczcie, jak dorastała!

Michał Wiśniewski to prawdziwa legenda polskiej muzyki. Dokonań na tym polu może pozazdrościć mu wielu artystów, bo Ich Troje lata temu było prawdziwą potęgą. Wiśniewski zawsze był barwną postacią, a media chętnie rozpisywały się o jego kolejnych małżeństwach. Dzisiaj pokażemy wam, jak zmieniła się najmłodsza córka Michała Wiśniewskiego, Vivienne Wiśniewska. Zobaczcie, jak teraz wygląda!

15.08.202225-lecie Ich Troje

25-lecie Ich Troje. Pola Wiśniewska jest piątą żoną Michała Wiśniewskiego. Ile ma lat? Czym się zajmuje?

Michał Wiśniewski to prawdziwa legenda polskiej muzyki. Trudno znaleźć artystę, który zdobyłby popularność takiej skali, jaką w latach swojej świetności cieszył się zespół Ich Troje. Za nami koncert z okazji 25-lecia Ich Troje, gdzie uwagę wszystkich skradła... piąta żona Michała Wiśniewskiego, Pola Wiśniewska! Ile ma lat? Jaka jest różnica wieku między nimi? Czym się zajmuje? Sprawdźcie!

14.08.202225-lecie Ich Troje

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×