30 lat Telewizji Polsat. Najpiękniejsze pary na gali. Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz po raz pierwszy razem, Jolanta Fajkowska i Krzysztof Karpiński, Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz, Robert Górski z żoną. Od nich aż bije miłość!

Edyta Zając i Michał Mikołajczak, Jasper Sołtysiewicz i Wiktoria Gąsiewska, Krzysztof i Joanna Ibiszowie, a także Jolanta Fajkowska z ukochanym czy Robert Górski - zobacz zdjęcia najpiękniejszych par, które pojawiły się na Wielkiej Gali Jubileuszowej z okazji 30-lecia Telewizji Polsat. W galerii publikujemy dużo zdjęć!

Multimedia

30 lat Telewizji Polsat - zdjęcia. Najpiękniejsze pary na gali

We wtorek 6 grudnia 2022 r. w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyło się wyjątkowe widowisko muzyczne z okazji 30 lat Telewizji Polsat. W trakcie Wielkiej Gali Jubileuszowej** stacja świętująca trzy dekady działalności przypomniała swoje flagowe programy i historię rozwoju. Podczas wyjątkowego koncertu na jednej scenie pojawiła się cała plejada gwiazd polskiej estrady, którzy wykonali najpiękniejsze polskie piosenki.

Gwiazdy na 30-leciu Polsat. Zobacz zdjęcia z gali

Choć ten wieczór miał należeć do telewizji, większość uwagi skradła olga Bołądź, której dopasowana kreacja nie pozostawiła żadnych wątpliwości odnośnie jej stanu.

Ta gala przejdzie do historii polskiego show-biznesu! Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Jednak nie tylko ona skradła uwagę fotoreporterów. Gala z okazji 30-lecia stacji Polsat była znakomitą okazją dla par, które wspólnie zadały szyku na ściance. Niektórzy zaliczyli również jako para debiut! Zobacz, jak prezentowali się razem na ściance Edyta Zając i Michał Mikołajczak, Jasper Sołtysiewicz i Wiktoria Gąsiewska, Krzysztof i Joanna Ibiszowie, a także Jolanta Fajkowska z ukochanym czy Robert Górski. W galerii publikujemy dużo zdjęć! Wiktoria Gąsiewska po raz pierwszy publicznie otworzyła się w temacie swojego nowego związku. Zdradziła, jak to się stało, że niegdysiejsi przyjaciele dziś są parą!

Chyba ciężko jest mi nawet odpowiedzieć na to pytanie. To się stało bardzo naturalnie. Spędzaliśmy ze sobą dużo czasu, najpierw na planie, później poza planem spotykaliśmy się jako znajomi i tak to wszystko się ułożyło, że dobrze nam razem - cytuje jej słowa serwis Pudelek.

Najpiękniejsze pary na 30-leciu Polsat. Od nich biła miłość!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×