30 lat Telewizji Polsat. Wielka Gala Jubileuszowa - zdjęcia. Olga Bołądź w ciąży, Małgorzata Socha jak księżniczka, Doda w bieli, debiut Wiktorii Gąsiewskiej i Jaspera Sołtysiewicza jako pary, Julia Wieniawa w objęciach Stefano Terrazzino

W środę 6 grudnia 2022 w gmachu Teatru Wielkiego w Warszawie zebrała się cała plejada artystów. Wszystko z powodu uroczystej Wielkiej Gali Jubileuszowej w trakcie której gwiazdy celebrowały 30 lat działalności Telewizji Polsat. Ta gala przejdzie do historii polskiego show-biznesu! Debiuty par i spotkania byłych partnerów, Olga Bołądź w ciąży, zjawiskowe kreacje - nie zabrakło niczego. Zobacz zdjęcia!

Multimedia

30-lecie telewizji Polsat. Wielka gala w Teatrze Wielkim

6 grudnia 2022 r. w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyło się wyjątkowe widowisko muzyczne - 30 lat Telewizji Polsat. Wielka Gala Jubileuszowa. W jej trakcie stacja świętująca trzy dekady działalności przypomni swoje flagowe programy, historię rozwoju, sukcesy na polu społecznym i charytatywnym i przyjrzy się, jak wyglądały jej początki.

Olga Bołądź spodziewa się dziecka! Radosne nowiny ogłosiła w iście gwiazdorskim styluZobacz więcej

Gwiazdy na 30-leciu Polsat. Zobacz zdjęcia z gali

Na scenie Teatru Wielkiego pojawi się cała plejada polskich gwiazd estrady. Widzowie i zgromadzeni goście wysłuchają najpiękniejszych polskich piosenek, które wykonają m.in. Maryla Rodowicz, Doda i Ralph Kaminski, a także Muniek Staszczyk, Lady Pank, Kortez, Maciej Maleńczuk, Organek, Dawid Kwiatkowski, Golec uOrkiestra, Enej oraz Grzegorz Hyży, wymienia m.in. serwis i.pl. Igor Herbut złoży nieżyjącej już Korze hołd, wykonując kilka utworów z jej repertuaru, zaś Piotr Rubik razem z chórem wykonają utwór „Niech mówią, że to nie jest miłość”.

Wydarzenie zgromadziło w Teatrze Wielkim całą plejadę gwiazd związanych z Polsatem. W galerii publikujemy zdjęcia z tej wyjątkowej imprezy!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • może nie wszystko było idealne, ale gala na poziomie (gość)

  Świetna interpretacja utworu przez Igora Herbuta. Tango argentino Stefano Terrazzino i Julii Wieniawy elektryzujące. To stacja Polsat zobaczyła jako pierwsza w Stefano potencjał nie tylko taneczny. To tam dostawał np. największe role w serialach. Na czele z tą jedną z wiodących w "Samym życiu". Podobnie zresztą z Julią. To w serialu "Zawsze warto" miała szansę zagrać coś więcej niż ozdobnik. Rolę poważniejszą i złożoną, bardziej wymagającą.

  12.12.2022 13:19
 • Spęd deb!li dla totalnych deb!li (gość)

  Jesteś ydjotom to się podniecasz takim tanim kabaretem jak to zbiegowisko polszmaty.

  07.12.2022 20:06
 • (gość)

  Gala elegancka i z klasą. Ciekawie i ładnie zrealizowana. Brakowało mi tylko powiedzenia czegoś więcej o serialach obyczajowych Polsatu takich jak Samo życie, Pensjonat pod różą, Linia życia, Zawsze warto. I wykonań piosenek z seriali. Niemniej warstwa i wizualna i muzyczna tego jubileuszu była bardzo dobra. W czołówce zdecydowanie Igor Herbut śpiewający "To tylko tango". A absolutna wisienka na torcie to pokaz taneczny przy tym utworze. Marzyło mi się coś takiego, ale się nie spodziewałam. Przepiękne tango Julii Wieniawy i Stefano Terrazzino. Fantastyczna choreografia, rewelacyjnie wykonana. Aż trochę żal, że kamera nie była cały czas na nich. Po tym występie widać, który z tancerzy jest największą gwiazdą tzg. No i która para tak naprawdę powinna wygrać tzg 2020. Jedna z najlepszych par w historii tzg. To, że do występu na tej gali wybrano właśnie ich jest nieprzypadkowe i znamienne. Zresztą ich niesamowity poziom podkreśliły też ładne słowa Igora po występie. Julia i Stefano nie byli tylko dodatkiem do Igora, ale integralną częścią całego występu. Sztos!

  07.12.2022 17:16
 • Fabler (gość)

  Jacy Wy wszyscy sztuczni i pokraczni.

  07.12.2022 13:25
 • Muller (gość)

  Tu zabawa na całego przepych a mnie Polsat ściga o 0,15 groszy o co tu chodzi nawet mi sygnał chcieli wyłączyć

  07.12.2022 09:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×