„40 kontra 20” 2. edycja, odcinek 5. Tom namiętnie całuje Amirę! Wielka kłótnia dziewczyn po ceremonii chaosu. Były wyzwiska!

Za nami 5. odcinek 2. edycji programu „40 kontra 20”. Działo się! Dziewczyny pokłóciły się po ceremonii chaosu i prawdziwy chaos zapanował w willi i na glampingu! Tymczasem Tom mocno zbliżył się do jednej z kandydatek!

Multimedia

„40 kontra 20” odcinek 5. - co się wydarzyło?

Czas kontynuować ceremonię chaosu! Karolina, która właściwie dopiero co pojawiła się w programie, nie miała dobrej passy. 37-latka niemalże od razu musiała się zmierzyć z trzema krytycznymi opiniami na swój temat. Polały się łzy. Z kolei inna nowa uczestniczka, 27-letnia Kasia, usłyszała m.in, że jest za ładna! Po ceremonii panowie zostawili dziewczyny same, aby mogły na spokojnie przegadać swoje problemy.

Atmosfera po ceremonii chaosu nie była zbyt wesoła. Karolina mocno poczuła się urażona tym, co napisała Izka. W ogóle nie słyszy, co do niej mówię. Nie rozumie - wyznała Izka. Natalia z kolei mocno tłumaczyła się przed Kasią, że nie miała nic złego na myśli... Za to Anita pokornie przyjęła krytykę, że jest bałaganiarą, więc po prostu... posprzątała! Magda nie mogła pogodzić się z tym, że została nazwana zarozumiałą i że się rządzi. Szybko domyśliła się, że autorką tych słów była Amira. Jedynie Izka mądrze zareagowała, że nie ma czego roztrząsać, na co spadła na nią fala krytyki. Po raz kolejny doszło do pyskówki między Izą a Karoliną: Nie śmiej się, bo mnie wkur--asz - rzuciła w kierunku Karoliny. To koniec sielanki w programie. No i jednak dziewczyny powinny sprawdzić w słowniku znaczenie słowa pretensjonalna.

Sprawiła, że Tomasz na randce zaniemówił. Pierwsza ceremonia chaosu była niczym otwarcie puszki Pandory!Zobacz więcej

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Następnego dnia dalej słyszalne były echa ceremonii. Tomowi nie podobało się zachowanie Magdy. Mężczyzna nie lubi wulgaryzmów w ustach kobiety. Następnie Tomek postanowił zaprosić na randkę wszystkie swoje dziewczyny. 28-latek nie wiedział, co wydarzyło się w nocy między dziewczynami. Był mocno zdziwiony tym, co wydarzyło się, gdy słodko spał. Przy okazji Tomek wyjawił Tomowi, że chciałby poznać Amirę i Anitę z jego drużyny, na co Tom najpierw powiedział, że nie ma szans, po czym ujawnił, że sam chciałby z drużyny Tomka poznać m.in. Magdę.

Na randce Tomek postanowił rozładować atmosferę i poprosił dziewczyny, aby powiedziały o sobie coś miłego. 22-letnia Izabela skomplementowała wszystkie dziewczyny, a Izka i Amelia przyznały, że we dwie doskonale się dogadują. Za to u Toma przyszedł czas na zabawę w basenie! Tom był z Amirą w drużyny, widać, że mocno chciał się do niej zbliżyć! Ona pociąga mnie najbardziej z dziewczyn - wyznał. Razem przeszli się na glamping drużyny Tomka i mężczyzna aż był przerażony tym nieporządkiem, jaki tam panuje! Proszę, nie wysyłaj mnie tu - zaśmiała się Amira. W końcu doszło do pocałunku między Tomem a Amirą! Tyle, że mężczyzna poczuł smak nikotyny! Chwilę później już mu to nie przeszkadzało i pocałowali się jeszcze mocniej!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×