„40 kontra 20”. Amello Edung - co o niej wiemy? Los okrutnie ją doświadczył. Kenijska piękność przebyła pół świata, by zawalczyć o szczęście, miłość i marzenia!

Magdalena Bohdanowicz
Magdalena Bohdanowicz
materiały prasowe TVN
Amello Edung zdobyła popularność za sprawą 2. edycji programu „40 kontra 20”, gdzie rywalizowała o serce Toma. Doszła nawet do wielkiego finału, ale przegrała z Amirą. Co dziś słychać u piękności z Kenii, która z miejsca wzbudziła ogromną sensację i poruszenie?

Amello Edung - piękność z „40 kontra 20”

Amello Edung za sprawą 2. sezonu programu „40 kontra 20” zyskała w Polsce sporą rozpoznawalność, a jej pojawienie się w gronie rywalizujących o serce Toma i Tomka kobiet wywołało ogromne poruszenie. Z miejsca została uznana przez pozostałe uczestniczki za jedną z najpiękniejszych! Także Tom, którego względy chciała zdobyć, był nią oczarowany.

Piękna kobieta, zjawiskowa, wyjątkowa, jedyna - zachwycał się na jej widok. - Zaświeciły mi się oczy - mówił Tom, gdy dołączyła do programu.

Choć dotarła do finału, skończyła tak, jak zaczęła - jako singielka. Tom wybrał bowiem Amirę, niegdysiejszą narzeczoną syna Laury Łącz, choć okazało się, że ta relacja nie przetrwała próby czasu.

Co wiemy o Amello Edung

Zainteresowanie Amello Edung z Kenii po programie nie słabnie. Co wiemy o egzotycznej piękności, dla której Tom niemal stracił głowę? Tak naprawdę nazywa się Zainab i w 2018 r. została II vice miss w konkursie piękności Miss Egzotica International. W Polsce mieszka od siedmiu lat, a przeprowadziła się ze wzgledu na polskich przyjaciół jej rodziny.

Miałam 17 lat byłam bardzo młoda. Dużo pracuję, bo nie chcę tam wracać. Mój ojciec mnie zostawił, mama nie żyje. Byłam takim dzieckiem wychowywanym od babci do cioci, jeszcze wujek. Brakuje mi takiej jednej osoby, do której mogę powiedzieć mamuś albo tatuś. Jak przyleciałam do Polski, jeszcze nie miałam faceta. Mój pierwszy facet był z Polski - cytuje jej słowa serwis Party.

Na co dzień od czterech lat spełnia się jako modelka, co było przyczyną pewnych kontrowersji związanych z programem. Jak ustaliło Party, Tom i Amello mieli okazję poznać się na długo przed tym, nim trafili do bajecznej willi w programie. Okazją do poznania się była sesja zdjęciowa, w której oboje wzięli udział.

Kenijska piękność w rozmowie z mediami zdradziła również, czy po programie ma kontakt z Tomem. - Mamy kontakt, często rozmawiamy. Kilka razy spotkaliśmy się na kawę czy na imprezę. Mamy bardzo fajną relację - zdradziła w rozmowie z Justyną Piąstą z „Dzień Dobry TVN”. Określając Toma, zdradziła również swój typ mężczyzny. - Wolę starszych facetów, bo do młodszych zawsze miałam pecha - chłopaki w moim wieku są jeszcze niedojrzali - wyznała.

W wywiadzie Amello opowiedziała, jak obecnie wygląda jej życie uczuciowe i czy jest w związku.

Nie. Nadal jestem singielką. Przed programem byłam w dwóch związkach, ale one nie wyszły. Po prostu nie dostawałam od partnerów tego, co ja im dawałam. A dawałam z siebie dużo. Dlatego postanowiłam, że teraz jest czas dla mnie. Chcę się skupić na sobie, chcę się rozwijać. W kwestii relacji damsko-męskich na razie się poddałam - wyznała Justynie Piąsta.

Zobacz więcej zdjęć Amello Edung. Kiedyś wyglądała zupełnie inaczej!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Filip Chajzer o MBTM

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn