„40 kontra 20”. Dżoana Maloney telewizyjny debiut ma już dawno za sobą! Niegdyś chwaliła się bajkowym życiem w Kalifornii w programie „Żony Hollywood”

W listopadzie na antenie TVN 7 wystartował 2. sezon programu „40 kontra 20”. Poznaliśmy już dwóch mężczyzn oraz dziesięć kobiet, które starają się o ich względy. Jedną z nich jest niegdysiejsza bohaterka programu „Żony Hollywood”, czyli Dżoana Maloney! Mocno się zmieniła od debiutu w rozrywkowym programie polskiej telewizji?

Multimedia

Dżoana Maloney już debiutowała w telewizji! Niegdyś chwaliła się bajkowym życiem w Kalifornii

21 listopada br. na antenie TVN 7 wystartował 2. sezon programu „40 kontra 20”. Tym razem miłości w programie będą szukać Tom Gragowski oraz Tomasz Zarzycki. Poznaliśmy również 10 kobiet, których sylwetki przybliżyliśmy w osobnym artykule. Jedną z nich jest Dżoana Maloney, która może się wydawać znajoma fanom programów rozrywkowych.

Wiało nudą cały sezon, a teraz? „40 kontra 20" wróciło z 2. edycją. Oto, co się wydarzyłoZobacz więcej

Dżoana Maloney już kiedyś występowała w telewizji - pojawiła się w 3. sezonie programu „Żony Hollywood”. Wówczas przedstawiała się jako uwielbiającą wyzwania i adrenalinę kobieta, która jest romantyczką poszukującą miłości swojego życia. Do Ameryki trafiła w 2004 r. odwiedzając siostrę i zdecydowała się związać swoje życie z Nowym Jorkiem. Tam rozpoczęła studia aktorskie i próbowała swoich sił jako modelka, ale pchnięta ambicją, podjęła pracę w dziale marketingu oraz sprzedaży firmy Star Boxing, współpracującej ze światowej sławy bokserami, jak Oscar de la Hoya, Tarver czy Hopkins. Przeprowadzała także wywiady i pisała artykuły na temat znanych bokserów do Nowego Dziennika - polskiej gazety ukazującej się w Nowym Jorku.

Marzenia Maloney o Wall Street zweryfikowała rzeczywistość, a ona sama zdecydowała się przejść do mniej stresującej i pochłaniającej czas pracy. Zajęła się nieruchomościami i wynajmem luksusowych apartamentów, zaś po ośmiu latach razem z siostrą opuściła Nowy Jork i osiedliła się w Kalifornii, gdzie postawiła na zawód rzeczoznawcy i agenta nieruchomości. Obecnie posiada własną firmę zajmująca się wyceną domów, wraz z siostrą organizowała również najgłośniejsze imprezy w Kalifornii i zasiadały w komitecie organizacyjnym Wyborów Miss Middle East Beauty Peagant.

Tak się zmieniała była żona Macieja Kurzajewskiego! Zobacz wyjątkowe zdjęciaZobacz więcej

Jej obecny opis niewiele się różni.

Przyjechała prosto z Californii, gdzie od lat prowadzi z powodzeniem własną firmę w branży nieruchomości. Specjalizuje się w doradztwie inwestycyjnym, wycenach i sprzedaży ekskluzywnych rezydencji. Ma podwójne obywatelstwo – polskie i amerykańskie. Jej drugim domem jest Polska i Włochy, gdzie spędza pól roku skupiając się na nowych możliwościach biznesowych. Życie w Ameryce zainspirowało ją do samorozwoju, przekraczania własnych barier i wiary w osiąganie niemożliwego. Dzięki tym doświadczeniom chce inspirować innych i towarzyszyć im na drodze do zmiany jako life i business coach. Jej pasją jest joga, medytacja, zdrowe odżywianie, holistyczny styl życia, które przejęła jako mieszkanka Californii. W wolnym czasie podróżuje. Jest osobą kochającą, uczuciową, wrażliwą. Szuka miłości i osoby, która by dzieliła z nią jej zwariowane życie. Uwielbia adrenalinę i nowe wyzwania, w jej towarzystwie nie można się nudzić - przybliża sylwetkę Maloney produkcja programu.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×