40 kontra 20

„40 kontra 20”. Tom Grabowski pochwalił się nową partnerką! To ona zajęła miejsce Amiry Ellili. Jak wygląda jego nowa miłość?

Wciąż nie milkną echa finału 2. edycji programu „40 kontra 20”, w którym Tom Grabowski postanowił związać się z Amirą Ellili. Niestety ich związek zakończył się równie szybko co zaczął. Okazuje się, że przystojny biznesmen ma już nową miłość, o czym opowiedział w jednym z najnowszych wywiadów. Co wiadomo o jego nowej wybrance?

21.01.202340 kontra 20

„40 kontra 20”. Katarzyna Kilanowska już dawno przestała ukrywać nowego ukochanego! To dla niego zrezygnowała z Tomasza Zarzyckiego. Jak wygląda jej obecny partner?

Katarzyna Kilanowska była jedną z uczestniczek 2. edycji show „40 kontra 20”. Choć w finale programu Tomek Zarzycki postanowił związać się właśnie z nią, to wiadomo już, że z ich związku nic nie wyszło. Celebrytka już od pewnego czasu chwaliła się w sieci zdjęciami z nowym ukochanym. Jak wygląda jej nowy partner?

18.01.202340 kontra 20

„40 kontra 20”. Amira Ellili rozkochała w sobie widzów. Przed laty była narzeczoną Andrzeja Chamca, syna Laury Łącz! Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała!

Wielki finał 2. edycji programu „40 kontra 20” za nami. Jedną ze zwyciężczyń show została Amira Ellili, która skradła serce Toma Grabowskiego. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu, ale Amira rozkochała w sobie widzów! Amira przed laty była w jednej relacji, o której rozpisywały się media, a mianowicie była... narzeczoną Andrzeja Chamca, syna Laury Łącz! Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała!

18.01.202340 kontra 20

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×