"7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Mikołaj Roznerski o współpracy z Alicją Bachledą-Curuś [WIDEO]

Mikołaj Roznerski jest zachwycony współpracą z Alicją Bachledą-Curuś. Swoją filmową narzeczoną uważa nie tylko za zjawiskową aktorkę, ale i zachwycającą dziewczynę.

Multimedia

Mikołaj Roznerski i Alicja Bachleda-Curuś spotkali się na planie filmu Kingi Lewińskiej "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Jest to komedia romantyczna, która opowiada o siedmiu mężczyznach poszukujących miłości i szczęścia. Mikołaj Roznerski wcielił się w postać Tomasza – odnoszącego sukcesy pracownika agencji reklamowej. W roli jego przyszłej żony, Basi, widzowie zobaczą natomiast Alicję Bachledę-Curuś. Aktor nie ukrywa, że filmowa narzeczona go oczarowała.

CZYTAJ TAKŻE:
PAWEŁ DOMAGAŁA I MIKOŁAJ ROZNERSKI O FILMIE "7 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIECIE O FACETACH" [WIDEO+ZDJĘCIA]
"7 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIECIE O FACETACH". PEŁNOMETRAŻOWA REKLAMA [RECENZJA]

– Zachwyciła mnie, bo kogo nie ona zachwyciła. To zachwycająca dziewczyna bardzo, zachwycająca aktorka – mówi Mikołaj Roznerski agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Para bardzo zaprzyjaźniła się pracy na planie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Oboje chwalili także swoją współpracę w wywiadach przed premierą filmu. Mikołaj Roznerski twierdzi, że nie tylko on jest zachwycony Alicją Bachledą-Curuś.

– Wydaje mi się, że skoro zagrała w tym filmie, to producentów też zachwyciła i reżyserkę. Zachwyca za oceanem, to bardzo zjawiskowa aktorka – mówi Mikołaj Roznerski.

Film "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" wszedł na ekrany kin 26 lutego. Oprócz Alicji Bachledy-Curuś i Mikołaja Roznerskiego można w nim oglądać m.in. Aleksandrę Hamkało, Zbigniewa Zamachowskiego, Macieja Zakościelnego i Piotra Głowackiego.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×