"7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Sprawdźcie, kiedy film ukaże się na DVD i Blu-ray!

Komedia obyczajowa Kingi Lewińskiej pt. "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" to jeden z tegorocznych hitów w polskim kinie pod względem frekwencji. jednak ci, którzy nie mieli okazji zobaczyć produkcji w kinie, już wkrótce będą mogli ją nadrobić, gdyż film ukaże się na DVD i Blu-ray.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE:

"7 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIECIE O FACETACH". PEŁNOMETRAŻOWA REKLAMA [RECENZJA]
"7 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIECIE O FACETACH". KOMEDIA Z ALICJĄ BACHLEDĄ-CURUŚ OD 29 STYCZNIA W KINACH [ZDJĘCIA]

"7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" na DVD i Blu-ray ukaże się 1 sierpnia. "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" to komedia obyczajowa o współczesnych mężczyznach, który skierowana jest nie tylko dla mężczyzn. Główni bohaterowie filmu spotykają się w jednym ze stołecznych klubów fitness. Każdy inaczej patrzy na świat - i każdy na własny sposób szuka szczęścia. A gdy ich losy się przeplatają, nie zawsze kończy się to dobrze!

Przypomnijmy, że w filmie zagrali Zbigniew Zamachowski (Ricky), Maciej Zakościelny (Kordian), Paweł Domagała (Filip), Aleksandra Hamkało (Zosia), Alicja Bachleda-Curuś (Basia), Mikołaj Roznerski (Tomasz), Leszek Lichota (Stefan), Dominika Kluźniak (Julia), Piotr Głowacki (Jarosław), Barbara Kurdej-Szatan (Andżela), Joanna Opozda (Monika), Piotr Polk (Producent muzyczny), Marian Opania (ojciec Stefana), Marcin Perchuć (Seksuolog), Katarzyna Dąbrowska (Beata), Katarzyna Glinka (Dominika), Magdalena Schejbal (Ela), Robert Górski (Manager), Krzysztof Stelmaszyk (szef Tomasza), Grzegorz Małecki (ksiądz), Marcin Rogacewicz (Krystian), Marcin „Liber” Piotrowski (Alex), Dariusz Maciborek (Reporter) oraz Tamara Arciuch (szefowa Filipa).

"7 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIECIE O FACETACH" OD 1 SIERPNIA NA DVD I BLU-RAY

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×