"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Joanna Jarmołowicz, Mikołaj Roznerski i Karolina Bruchnicka gwiazdami nowej komedii romantycznej! Co mówią o filmie?

Już 28 stycznia 2022 roku w kinach pojawi się nowa polska komedia romantyczna pt. "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach", której gwiazdami są m.in. Joanna Jarmołowicz, Mikołaj Roznerski oraz Karolina Bruchnicka. Mieliśmy okazję pojawić się na premierze, gdzie podpytaliśmy aktorów o tę produkcję! Zobaczcie, co nam powiedzieli!

Multimedia

25 stycznia 2022 roku w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" w reżyserii Sylwestra Jakimowa, z udziałem twórców i zaproszonych gości. W wydarzeniu udział wzięli m.in. Alicja Bachleda Curuś, Mikołaj Roznerski, Joanna Jarmołowicz, Maciej Zakościelny, Karolina Bruchnicka, Piotr Głowacki i Katarzyna Skrzynecka. Film na ekranach kin w całej Polsce już od 28 stycznia.

Zosia z "Pana Tadeusza" od lat zachwyca wyglądem. Znaleźliśmy jej stare zdjęcia Zobacz więcej

O czym opowiada film "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" – kontynuacja komediowego hitu z 2016 roku? Co nastąpiło po przysłowiowym żyli długo i szczęśliwie? W kolejnej odsłonie komedii o męskich słabościach Ricky (Zbigniew Zamachowski) walczy z twórczym kryzysem, Jarosław (Piotr Głowacki) z atakami paniki, Filip (Paweł Domagała) szaleje na giełdzie, Stefan (Leszek Lichota) próbuje zapanować nad złością, a Kordian (Maciej Zakościelny) poskładać złamane serce. Tylko Tomek (Mikołaj Roznerski), jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią (Alicja Bachleda Curuś) i Zosią (Joanna Jarmołowicz), wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka – tajemnicza Pestka (Karolina Bruchnicka).

Joanna Jarmołowicz to nowa osoba w ekipie filmu. W obsadzie, w roli Zosi, zastąpiła Aleksandrę Hamkało, która grała tę postać w filmie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Joanna Jarmołowicz opowiedziała nam o tym, jak została przyjęta przez ekipę "8 rzeczy":

Wszystkich tych ludzi dobrze znałam. Z Alicją Bachledą grało mi się cudownie! (...) Taki film dla aktorki zawsze jest czymś super! - wyznała nam.

Mikołaj Roznerski z tajemniczą kobietą na premierze. Wiemy, kim jest piękna blondynka!Zobacz więcej

Mikołaj Roznerski krótko nam opowiedział o tym, jak zmienił się jego bohater:

Mój bohater troszeczkę dojrzał, ale tak naprawdę... dojrzał i nie dojrzał (śmiech).

Karolina Bruchnicka za sprawą "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" po raz pierwszy miała szansę zagrać w komedii romantycznej. Młoda aktorka tak to skomentowała:

Komedia romantyczna musi mieć w sobie hardą, zadziorną postać, jaką jest na przykład Pestka, taksówkarka. Ja też przyznaję, że najbardziej lubię kino artystyczne, też najlepiej się w tym czuję, ale uważam, że wszystkiego w życiu trzeba spróbować i wtedy tak naprawdę się rozwijamy.

Co jeszcze powiedziały nam gwiazdy filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach"? Sprawdźcie nasze wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×