Aktualności

„Twoja twarz brzmi znajomo”. Małgorzata Walewska podbiła świat i zrobiła międzynarodową karierę! Pokazujemy, jak prezentowała się słynna śpiewaczka u szczytu swojej sławy

Małgorzata Walewska zanim zasiadła w jury programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, skupiała się na swojej karierze wokalnej. Jako śpiewaczka odniosła ogromny sukces, bowiem występowała w największych operach świata i miała okazję śpiewać z najsłynniejszymi tenorami w historii muzyki. Pokazujemy, jak wówczas wyglądała Małgorzata Walewska. Jej zdjęcia z młodości robią wrażenie!

30.11.2022Twoja twarz brzmi znajomo

„Chłopaki do wzięcia”. Tak wygląda gospodarstwo Henia! Pokazujemy jak mieszka rolnik, który przez lata szukał miłości w telewizji

Pan Henio jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych postaci ostatnich edycji programu „Chłopaki do wzięcia”. Rolnik przez bardzo długi czas poszukiwał wybranki, która zgodziłaby się do niego wprowadzić. Ostatnio pojawiło się światełko w tunelu, bowiem od pewnego czasu odwiedza go niejaka Marysia, co do której mężczyzna ma poważne plany. Pokazujemy, jak wygląda gospodarstwo Henia, na które od lat próbował on zaprosić potencjalne kandydatki na żonę.

30.11.2022Chłopaki do wzięcia

Wszystkie kobiety Jakuba Rzeźniczaka. Z kim spotykał się piłkarz Wisła Płock? W jego życiu uczuciowym dużo się dzieje!

Nie od dziś wiadomo, że grający na pozycji obrońcy były piłkarz reprezentacji Polski i zawodnik Wisły Płock Jakub Rzeźniczak ma słabość do płci pięknej. Sportowiec ma za sobą nieudane małżeństwo i kilka mniej lub bardziej poważnych związków. Ostatnio poinformował fanów, że po raz drugi wziął ślub - żoną została Paulina Nowicka. Pamiętacie, z kim piłkarz spotykał się wcześniej? Oto wszystkie kobiety Jakuba Rzeźniczaka.

30.11.2022Ranking

„Zranione ptaki”. Tak wygląda willa rodziny Metehanoğlu. Tutaj dzieje się to, co najważniejsze! Złoto kapie z sufitu, a imponujący basen i ogród dają ukojenie w upał!

W tureckim serialu „Zranione ptaki” sporo się dzieje, a akcja rozgrywa się głównie w jednym miejscu - imponującej rezydencji rodziny Metehanoğlu. To tutaj przecinają się losy Leventa, Ömera, Meryem, Melis, Hülyi i Bahadira, złoto kapie z sufitu, a wielki basen kusi ochłodą! Tutaj też odbył się ślub Ayşe i Cemila oraz doszło do strzelaniny... Nie ucierpiały na tym jednak imponujące wnętrza. Sprawdź w naszej galerii, w jakich luksusach mieszkają serialowi bohaterowie „Yaralı Kuşlar”!

30.11.2022Zranione ptaki

„Klan”. Anna Powierza kiedyś i dziś. Serialowa Czesia dorastała na oczach widzów! Zobacz, jak się zmieniała gwiazda telenoweli

Anna Powierza za sprawą serialu „Klan” zyskała sporą popularność i rozpoznawalność. Dla wielu to wciąż Czesia Kot-Kurzawska! Aktorka, która debiutowała w latach 90. dojrzewała na oczach widzów, przeobrażając się z młodej dziewczyny w dorosłą kobietę. Kiedyś kusiła z okładek męskich pism, takich jak CKM i Playboy! Zobacz, jak się zmieniała Anna Powierza. W galerii publikujemy wyjątkowe zdjęcia!

30.11.2022Klan

„Świat według Kiepskich”. Krzysztof Dracz dokonał niemożliwego! Blisko 100 ról w jednym serialu to istny rekord! Widzieliście je wszystkie?

Krzysztof Dracz jest z pewnością świetnie znany fanom „Świata według Kiepskich”. Aktor pojawiał się w słynnym sitcomie w niemalże 100 różnych rolach, co czyni z niego żywą legendę kultowego serialu. Postanowiliśmy wyliczyć wszystkie role Krzysztofa Dracza w „Świecie według Kiepskich”. Jego dorobek z pewnością robi wrażenie!

30.11.2022Świat według Kiepskich

Netflix. Najlepsze filmy, które pojawią się w serwisie w grudniu 2022 roku. Mamy całą listę znakomitych propozycji!

Wraz z końcem roku, w grudniu na platformie Netflix pojawi się kilka nowych tytułów. Na liście są także wielkie hity filmowe, które do tej pory można było zobaczyć tylko w kinach! Jakie filmy wzbogacą bibliotekę streamingowego giganta? Sprawdź naszą galerię - publikujemy pełną listę tytułów, które pojawią się na Netflix w grudniu 2022 roku!

30.11.2022Ranking

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×