adam zdrójkowski

„Azja Express" uczestnicy prywatnie. Tacy na co dzień są: Kasia i Andrzej Gąsienicowie, Andziaks i Luka, Czesław i Dorota Mozilowie

Wystartowała kolejna odsłona programu „Azja Express", którego uczestnicy, w walce o zwycięstwo, odbędą podróż życia. W tegorocznej odsłonie show widzowie zobaczą osiem par złożonych z celebrytów i osób towarzyszących. Swoich sił w programie spróbują m.in. muzycy, aktorzy i osoby znane z social mediów. Jacy na co dzień są uczestnicy „Azji Express"? Co warto o nich wiedzieć?

06.03.2023Azja Express

Adam Zdrójkowski z ojcem, Paulina Krupińska, Reni Jusis, Wojciech Łozowski i Czesław Mozil z żoną. Tak wyglądało spotkanie z uczestnikami „Azja Express 3”

Wiosna oznacza nowy sezon „Azja Express” w telewizorach! Tym razem zawalczą ze sobą duety gwiazd ekranu, sceny i sieci. Adam Zdrójkowski z ojcem, Paulina Krupińska, Reni Jusis, Wojciech Łozowski i Czesław Mozil z żoną - na spotkaniu prasowym pojawili się wszyscy, którzy ruszyli do wyjątkowego wyścigu. Zobacz zdjęcia z wydarzenia!

02.03.2023Azja Express 3

„Barwy szczęścia”. Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz na świątecznym zdjęciu nie szczędzą sobie czułości. Nie wszyscy zareagowali zachwytem!

Wiktoria Gąsiewska, ciesząca się sporą popularnością młoda aktorka, od pewnego czasu nie kryje się ze swoim związkiem z Jasperem Sołtysiewiczem. Młoda aktorka podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym wraz z Sołtysiewiczem nie szczędzą sobie czułości. Choć dominują wyrazy zachwytu, pod opublikowaną fotografią wywiązała się nietypowa dyskusja. Takich uwag Wiktoria Gąsiewska się raczej nie spodziewała!

30.12.2022Barwy szczęścia

„Twoja twarz brzmi znajomo”. Michał Milewicz się zaręczył z Katarzyną Kędzierską. Pierścionek podarował już dwa lata temu! Kim jest ukochana aktora?

Michał Milowicz się zaręczył! - Padł na dwa kolana w pięknych okolicznościach przyrody - opowiadała wybranka jego serca, Katarzyna Kędzierska. Para pojawiła się w programie „Dzień Dobry TVN”, gdzie zaskoczyła wszystkich wyznaniem o oświadczynach. Okazuje się, że to nie jest taka świeża sprawa!

09.12.2022Twoja twarz brzmi znajomo

„Twoja twarz brzmi znajomo”. Adam Zdrójkowski stracił ogromne pieniądze na swojej pierwszej poważnej inwestycji. Zdradził, jaka to kwota!

Adam Zdrójkowski to jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Nie krył jednak, że poza konferansjerką i aktorstwem, marzył także o własnym biznesie. Nie poszło mu w nim jednak tak dobrze, jak na scenie. Adam Zdrójkowski zdradził, ile kosztowało go jego marzenie. Kwota którą stracił robi wrażenie!

22.11.2022Twoja twarz brzmi znajomo

Magiczne Zakończenie Wakacji. Anna Wyszkoni, Doda, Dawid Kwiatkowski, Lady Pank na scenie w amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. Publikujemy zdjęcia

Tysiące radiowych odtworzeń, setki milionów wyświetleń w internecie oraz miliony fanów w Polsce i na świecie – takimi osiągnięciami mogą pochwalić się artyści, którzy w ostatni weekend sierpnia wystąpili w kieleckim amfiteatrze Kadzielnia. Minelli, Olivia Addams, The Rasmus, Doda, Dawid Kwiatkowski, Lady Pank – to między innymi oni dali czadu podczas festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji. Publikujemy zdjęcia z koncertu Polsatu.

27.08.2022Magiczne Zakończenie Wakacji

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×