afromental

"The Voice of Poland 13". Justyna Steczkowska zadała szyku w czerwonej sukni! Jaką trenerką będzie Lanberry?

Już od 3 września widzowie ponownie będą mieli okazję śledzić muzyczne losy uczestników programu "The Voice of Poland 13", w którym muzyka i talent grają dwie główne role. Za nami prezentacja trenerów i prowadzących nową edycję programu i przyznajemy, że Justyna Steczkowska w czerwonej sukni zadała szyku! Przy okazji dowiedzieliśmy się, jaką trenerką jest debiutująca w show Lanberry! Sprawdźcie.

13.08.2022The Voice of Poland

"The Voice Kids 5" FINAŁ. Kto zostanie następcą Roksany Węgiel i Sary Egwu-James? Oto finaliści programu TVP! Kto jeszcze pojawi się na scenie?

Po tygodniach muzycznych zmagań poznamy zwycięzcę piątej edycji talent show z udziałem dzieci. Oto uczestnicy, którzy już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2, zaśpiewają na finałowej scenie „The Voice Kids 5”. Kto zostanie następcą Roksany Węgiel i Sary Egwu-James? Oto finaliści programu TVP! Kto jeszcze pojawi się na scenie?

22.04.2022The Voice Kids

"The Voice of Poland 12". Trenerzy zdradzają, dlaczego polska wersja "The Voice" jest wyjątkowa! Nowa edycja odkryje talenty na miarę Sarsy czy Natalii Nykiel?

W sobotę, 11 września, o godzinie 20:00, na antenie TVP 2 wystartuje od dawna oczekiwana 12. edycja programu "The Voice of Poland". Niedawno mieliśmy szansę spotkać się z jurorami show, którzy opowiedzieli nam o kulisach najnowszego sezonu programu! Czym ta edycja będzie różnić się od pozostałych? Nowy sezon odkryje talenty na miarę Sarsy czy Natalii Nykiel? Sprawdźcie!

01.09.2021The Voice of Poland

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×