aga śopw

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka z 7. edycji o zarobkach na Instagramie. Zamiast miłości zdobyła popularność i zasięgi! Da się z tego utrzymać?

Agnieszka dołączyła do programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" z tego samego powodu, co wszyscy - z nadzieją na znalezienie w życiu drugiej połówki. Niestety, uczestniczka 7. edycji programu TVN nie znalazła miłości. Zyskała natomiast sporą popularność i niezłe zasięgi w mediach społecznościowych. Teraz wyznała, czy da się utrzymać z reklam na Instagramie!

09.06.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Przeczytaj także:

"Ślub od pierwszego wejrzenia 2". Agnieszka Antosik jest w ciąży! Uczestniczka "ŚOPW" opublikowała zdjęcie, przy którym trudno się nie wzruszyć!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który jest wielkim hitem telewizji TVN. Kolejne edycje są bardzo chętnie oglądane przez widzów, jednak coraz mniej osób pamięta pierwsze odsłony "ŚOPW". Bohaterką 2. edycji "ŚOPW" była Agnieszka Antosik, która właśnie pochwaliła się szczęśliwymi wieściami!

31.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Agnieszka odpowiedziała na pytania o seks z Kamilem! Zdradziła, czy utrzymują kontakt!

Agnieszka z 7. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" ma spore zadatki na bycie pełnoprawną gwiazdą. Z powodzeniem utrzymuje zdobytą dzięki programowi popularność, odpowiadając na pytania nurtujące fanów "ŚOPW". Jedno z nich dotyczyło intymnych kwestii między programowymi małżonkami. Uczestniczka zdradziła również, czy utrzymuje kontakt z Kamilem!

30.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Agnieszka komentuje rozstanie z Kamilem! "To inaczej wyglądało, niż to było powiedziane"

Za nami finałowy odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Ostateczne decyzje par wywołały niemałe zamieszanie, choć trudno powiedzieć, aby fani formatu czuli się zaskoczeni. W dużej mierze potwierdziły się ich tezy, które stawiali jeszcze w trakcie emisji. Agnieszka sparowana z Kamilem udzieliła właśnie pierwszego wywiadu. Komentuje kulisy związku i rozstanie z Kamilem!

25.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka Łyczakowska-Janik pochwaliła się metamorfozą. Planuje kolejne! "Mój mąż woli szatynki"

Agnieszka Łyczakowska-Janik za sprawą programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zyskała sporą rozpoznawalność oraz miłość. Na początku roku wraz z mężem Wojtkiem powitali na świecie córeczkę. Teraz uczestniczka pochwaliła się zmianą fryzury i zastanawia się nad kolejną metamorfozą. - Mój mąż woli szatynki - komentuje sama zainteresowana.

02.02.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×