Agnieszka Hyży jest w ciąży! Gwiazda Polsatu pochwaliła się ciążowym brzuszkiem!

Agnieszka Hyży ogłosiła radosną nowinę. Prezenterka i jej mąż, wokalista Grzegorzy Hyży, spodziewają się dziecka. Przed parą piękny i magiczny czas. Zobaczcie poruszający wpis gwiazdy Polsatu, która niebawem zostanie mamą.

Multimedia

Agnieszka Hyży jest w ciąży!

Agnieszka Hyży nie posiada się z radości! W poniedziałek, 16 sierpnia, dziennikarka przekazała fanom, że jest w ciąży. Gwiazda Polsatu pochwaliła się już ciążowym brzuszkiem!

Przez ostatnie 7 miesięcy toczyliśmy, nie pierwszy raz, nierówną walkę o coś najcenniejszego i najbardziej bezbronnego, ale także o spełnienie naszego wielkiego marzenia. Szczęśliwie, udało się uratować to, co aktualnie najważniejsze. Do tej pory udawało mi się ukradkiem przemykać niezauważoną. Z wielu powodów, nie da się dłużej ukrywać mojego stanu 🤰🏼Chciałam przekazać tę nowinę osobiście. Po kilku latach wzlotów i upadków, marzeń i braku nadziei, w momencie najmniej spodziewanym, dzieje się coś tak wyjątkowego. Nie w moim stylu jest epatowanie szczegółami. Nieprzerwanie będę dbać o zdrowe proporcje w dzieleniu się życiem prywatnym - tak dużo ludzi otwiera swoje drzwi bardzo szeroko, moje zostawię lekko uchylone. Zwłaszcza teraz - zaczęła.

Fani wściekli na Polsat za zmiany w programie. "To poroniony pomysł!"Zobacz więcej

Agnieszka Hyży i jej mąż długo walczyli o wspólne potomstwo. Dziennikarka swoim poruszającym wpisem chce dać nadzieję innym parom starającym się o dziecko.

Uprzedzę pytania dlaczego to piszę? Bo pozytywne wiadomości warto przekazywać dalej, także po to by dać innym nadzieję. To PIĘKNY i MAGICZNY czas, niech nie zostanie już niczym zakłócony- dzisiaj muszę chronić to co mam najcenniejsze - moje dzieci. Chcę również wyznaczyć granice, które nigdy nie powinny zostać przekroczone. Dziękuję wszystkim tym, którzy dzielnie trwali od samego początku i tak mocno wspierali w każdej złej chwili ❤️ Bardzo to doceniam. Wy wiecie najlepiej jak ten zawiły życiowy szlak wyglądał. Ilość i wachlarz emocji jakie nam towarzyszą są trudne do okiełznania. Zmiany, o których pisałam jeszcze niedawno, są zarówno końcem jak i początkiem „czegoś”, co trudno ująć i opisać słowami. Wspólnie z @grzegorzhyzy i naszymi dziećmi jesteśmy bardzo szczęśliwi 😌To nasza siła! Amor vincit omnia! Vince in bono malum! - dodała.

Serdecznie gratulujemy!

Przypominamy, że prezenterka z Grzegorzem Hyży wychowują już razem trójkę dzieci z poprzednich małżeństw. Grzegorz Hyży z Mają Hyży ma synów Wiktora i Alexandra. Owocem związku Agnieszki z Mikołajem Witem jest córka Marta.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • gratulacje (gość)

  W związku z tym ciekawe czy ponownie poprowadzi Kulisy TzG... czy może zastąpi ją tam nowa prowadząca sam TzG czyli Iza Janachowska. Tak czy tak mam nadzieję, że będzie to edycja na dobrym tanecznie poziomie i z klasą. Bez przaśnych pomysłów, jak przystało na jubileusz programu. A także z kulturą w mediach, zwłaszcza tych społecznościowych. Bez uszczypliwych i obraźliwych komentarzy, bo wszystkim twórcom tego show należy się szacunek za ich pracę. Uczestnikom należy się uznanie za odwagę w podjęciu nowego wyzwania. Nawiasem mówiąc nawet Ci mniej znani mogą zostać ulubieńcami widzów jeśli tylko zostaną pozytywnie i elegancko zaprezentowani. Dawniej nawet córki polityków występujące w TzG, a rozpoznawalne za sprawą swoich rodziców były tu traktowane jako samodzielne jednostki. Nawet gdy nie były jeszcze znanymi blogerkami czy dziennikarkami to przedstawiano je w pr. zgodnie z tym czym aktualnie się zajmowały czyli jako psycholożkę czy nawet studentkę psychologii. Myślę, ze to najwłaściwsze rozwiązanie. Taka personalizacja jest dobra i powinna być dalej stosowana w TzG. A jeśli chodzi o tancerzy to im już bezsprzecznie należy się uznanie i szacunek za ogrom pracy i zaangażowania z jakim podchodzą do tego programu. Pewnie, że jako zawodowi sportowcy czasem cisną na treningach (nie tylko w TzG, ale też na warsztatach, które prowadzą), ale to dobrze, bo potem efekt jest miły dla oka widza. Jeśli ktoś tych wymagań dla osiągnięcia satysfakcjonującego celu nie rozumie i odbiera to jako personalny atak to świadczy raczej o kompleksach i niedojrzałości takiej osoby niż o złych intencjach drugiej strony.

  17.08.2021 19:47
 • nelka (gość)

  to bedzie syn na bank /

  17.08.2021 14:33
 • Ewka (gość)

  Moje kondolencje,dziecko z takim facetem ?Fuj nie cierpię tego typa ,wyjątkowo niesympatyczny!!!

  16.08.2021 13:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×