Agnieszka Hyży jest w ciąży! Gwiazda Polsatu pochwaliła się ciążowym brzuszkiem!

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
fot. lukasz kowalski/polska press
fot. lukasz kowalski/polska press
Agnieszka Hyży ogłosiła radosną nowinę. Prezenterka i jej mąż, wokalista Grzegorzy Hyży, spodziewają się dziecka. Przed parą piękny i magiczny czas. Zobaczcie poruszający wpis gwiazdy Polsatu, która niebawem zostanie mamą.

Agnieszka Hyży jest w ciąży!

Agnieszka Hyży nie posiada się z radości! W poniedziałek, 16 sierpnia, dziennikarka przekazała fanom, że jest w ciąży. Gwiazda Polsatu pochwaliła się już ciążowym brzuszkiem!

Przez ostatnie 7 miesięcy toczyliśmy, nie pierwszy raz, nierówną walkę o coś najcenniejszego i najbardziej bezbronnego, ale także o spełnienie naszego wielkiego marzenia. Szczęśliwie, udało się uratować to, co aktualnie najważniejsze. Do tej pory udawało mi się ukradkiem przemykać niezauważoną. Z wielu powodów, nie da się dłużej ukrywać mojego stanu ????????Chciałam przekazać tę nowinę osobiście. Po kilku latach wzlotów i upadków, marzeń i braku nadziei, w momencie najmniej spodziewanym, dzieje się coś tak wyjątkowego. Nie w moim stylu jest epatowanie szczegółami. Nieprzerwanie będę dbać o zdrowe proporcje w dzieleniu się życiem prywatnym - tak dużo ludzi otwiera swoje drzwi bardzo szeroko, moje zostawię lekko uchylone. Zwłaszcza teraz - zaczęła.

Agnieszka Hyży i jej mąż długo walczyli o wspólne potomstwo. Dziennikarka swoim poruszającym wpisem chce dać nadzieję innym parom starającym się o dziecko.

Uprzedzę pytania dlaczego to piszę? Bo pozytywne wiadomości warto przekazywać dalej, także po to by dać innym nadzieję. To PIĘKNY i MAGICZNY czas, niech nie zostanie już niczym zakłócony- dzisiaj muszę chronić to co mam najcenniejsze - moje dzieci. Chcę również wyznaczyć granice, które nigdy nie powinny zostać przekroczone. Dziękuję wszystkim tym, którzy dzielnie trwali od samego początku i tak mocno wspierali w każdej złej chwili ❤️ Bardzo to doceniam. Wy wiecie najlepiej jak ten zawiły życiowy szlak wyglądał. Ilość i wachlarz emocji jakie nam towarzyszą są trudne do okiełznania. Zmiany, o których pisałam jeszcze niedawno, są zarówno końcem jak i początkiem „czegoś”, co trudno ująć i opisać słowami. Wspólnie z @grzegorzhyzy i naszymi dziećmi jesteśmy bardzo szczęśliwi ????To nasza siła! Amor vincit omnia! Vince in bono malum! - dodała.

Serdecznie gratulujemy!

Przypominamy, że prezenterka z Grzegorzem Hyży wychowują już razem trójkę dzieci z poprzednich małżeństw. Grzegorz Hyży z Mają Hyży ma synów Wiktora i Alexandra. Owocem związku Agnieszki z Mikołajem Witem jest córka Marta.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Krokusy w Tatrach. W tym roku bardzo szybko

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn