aleksandra adamska

„Skazana". Aleksandra Adamska jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek, ale jako „Pati" przeraża! Zobaczcie jej zdjęcia!

Aleksandra Adamska jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek, ale gdy fani zobaczyli ją w serialu „Skazana", to przecierali oczy z wrażenia! Jako „Pati" po prostu przeraża! Grą zatwardziałej kryminalistki zachwyciła do tego stopnia, że wkrótce otrzyma serial o przygodach swojej bohaterki! Zobaczcie, jak naprawdę wygląda Aleksandra Adamska.

09.11.2022Skazana

"Skazana". Fikcja czy fakty? Geneza historii przedstawionej w serialu ma oparcie w rzeczywistości

Serial "Skazana" to jedna z najnowszych produkcji TVN. Fabuła toczy się wokół bezlitosnej sędziny, która zostaje oskarżona o morderstwo i w efekcie trafia do więzienia. Warto dodać: najcięższego więzienia dla kobiet. Fakty czy fikcja? Teoretycznie, czysta fikcja. Inspiracją była jednak historia, którą przedstawia reportaż Ewy Ornackiej, którego lektura wstrząsa i porusza.

02.05.2022Skazana

"Skazana". Serial z Agatą Kuleszą trafi na antenę TVN. Wcześniej był hitem w sieci!

Już w środę 27 kwietnia w TVN zadebiutuje serialowy hit Player Original z Agatą Kuleszą. „Skazana” to historia inspirowana książką Ewy Ornackiej „Skazane na potępienie”. Sędzia Alicja Mazur znana ze swojej surowości wobec przestępców zostaje oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła. Trafia do więzienia, gdzie musi przetrwać wśród kobiet, na które sama wydała wcześniej wyrok. Przy życiu trzyma ją nastoletnia córka oraz chęć zemsty na tych, którzy ją wrobili. Czy poradzi sobie z czyhającym za każdym rogiem zagrożeniem?

04.04.2022Skazana

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×